Junak 903 Race – podobny motorower.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #172553
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    Witam poszukuję motoroweru typu Junak 903 Race , z małym szczegółem , bez biegowy , istnieje taki wynalazek ? , skuter w obudowie ścigacza 😀

    #172560
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    Gilera DNA, Kingway Fennari

    #172561
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Bezbiegowe to są gó…a, wygląd motocykla a jedzie jak skuter…
    =
    A pozatym biegówki dają większą frajde, automatem sie można zanudzić…

    #172566
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    to zależy ile masz *pod manetką* :). Też kiedyś myślałem że prawdziwy tygrys musi zredukować 2 niżej, strzelić ze sprzęgła i wyrwać do przodu. Ale się okazało z czasem że dużo mocy i w automacie daje frajdę.

    #172576
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    Potrzebuję automatu ponieważ boje się że nie ogarnę biegów i motorower po prostu będzie stał w garażu 24/7

    #172577
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    Paweł Górs… napisał:

    Potrzebuję automatu ponieważ boje się że nie ogarnę biegów i motorower po prostu będzie stał w garażu 24/7

    Strach ma wielkie oczy, a tak naprawdę to nie ma tam wiele do ogarniania i nie jest to jakiś “Rocket Science”

    #172579
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    Niby prosta sprawa ,,sprzęgło bieg” a mój kolega ruszał 10 minut na światłach i na prostej drodze jechał na 2 bo nie chciał wrzucać 3 bo się bał , nie rozumiem jego problemu ale się boje że ze mną będzie tak samo , ktoś tak po krótce opisze zmianę biegu w górę i w dół ?

    #172581
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Paweł Górs… napisał:

    Potrzebuję automatu ponieważ boje się że nie ogarnę biegów i motorower po prostu będzie stał w garażu 24/7

    Powiem CI tak, też tak mówiłem dopóki nie kupiłem biegówki (a mam automat i biegówke:)) I jeśli już kupujesz coś “biegopodobnego” to przynajmniej ja wolałbym coś z biegami:D
    =
    W biegach nie ma nic do ogarniania, jak mi przywieźli ruterka to 1 jazda i 0 problemów ze zmianą (jedynie jak ruszałem to lekko ze sprzęgła strzeliłem, ale w końcu to 1 raz:D). Dobrze jest poczytać poradniki o zmianie biegów wtedy już masz jakieś teoretyczne pojęcie;D
    =
    Oczywiście twoja kasa i co wybierzesz to wybór uszanujemy:D

    #172583
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    http://www.mporady.pl/jak-sie-zmienia-biegi-w-motorze.html
    http://zapytaj.onet.pl/Category/018,005/2,5988884,Jak_zmienia_sie_biegi_w_motorze.html
    http://www.skuterowo.com/forums/topic/jak-zmieniac-biegi
    =
    A po krótce to sprzęgło, jedyneczka, powoli puszczasz sprzęgło i dodajesz gazu. Wchodzi na obroty to sprzęgło, puszczasz gaz, 2 i puszczasz sprzęgło też dodając gazu itd.
    =
    A redukując to na biegu puszczasz gaz żeby obroty spadły, sprzęgło + dodajesz troszkę gazu bieg niżej i puszczasz sprzęgło itd.;)

    #172584
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    Da się zarejestrować motorower biegowy w wieku 16 lat? 😉

    #172585
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    Motorower to motorower, prawo nie rozróżnia typu skrzyni.

    #172586
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Paweł Górs… napisał:

    Da się zarejestrować motorower biegowy w wieku 16 lat? 😉

    Oczywiście, tylko musisz iść do urzędu z rodzicem.
    =
    ==
    =
    PS. do poprzedniego postu o biegach: może to na papierze skomplikowane ale w realu bardzo łatwe:D

    #172591
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    Dzięki Bardzo interesują mnie Zipp Pro 50 albo Romet RR 50 , mam nadzieje że szybko ogarnę jazdą ! , Dzięki za pomoc , Jesteście Świetni ! 🙂

    #172594
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Pro? Zależy która wersja:D Bo starsze miały problem z obrotomierzem:D Teraz nw jak jest:D

    #172601
    Paweł Górski
    Użytkownik
    • 7
    • 13Postów:

    No coś tam słyszałem że Przy większych obrotach silniki wibrowały nie wiem jak oni to zrobili w Zipp pro 50 ale po prostu tego nie ma 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button