Junak 902 zmiana silnika

Chce zmienic caly silnik z 72cm na 110cm. Wiem ze te ramy sa przystosowane pod 125cm ale pod warunkiem ze rama jest wzmocniona rurami ktore sie dokreca. Powiedzcie mi gdzie znajde to wzmocnienie i jak to sie dokladnie nazywa.
Jak mozecie to prosze o opinie o silnikach 110cm. Glownie chodzi o to czy sa mocne i jak z wytrzymaloscia, pomijajac, ze to przerobione 50-tki

Te ramy nie są od 125 i nie słyszałem o żadnych rurach jedynie o płycie z czterema otworami [samoróbka] pod spód.

Sa pod 125 bo junak 121 ma ta sama rame. Chodzi mi o rury takie jak ma chopper los albo niektore wydania routera ws50

Nie ma takiej samej ma grubszą i przednie wzmocnienie z mocowaniem silnika a w chopper los rama jest kołyskowa a nie jakieś rury [to jest w całości spawane]
http://img23.staticclassifieds.com/images_tablicapl/153885247_4_1000x700_xin-tian-xt50q-prince-to-moze-byc-wszystko-hahaha-motoryzacja.jpg

Po co zmieniasz z 72 na 110?... nie lepiej zrobić prawko i kupić jakąś większą pojemność? ;P Ale to w sumie twój wybór.