Junak 902 , Romet Soft Chopper

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 Junak 902 , Romet Soft Chopper

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe strycht strycht 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Krzysiek Siemieniec
    Użytkownik

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich i chciałbym usłyszeć, a raczej przeczytać waszą opinię… Możecie też zaproponować motor podobny do tych i w podobnej cenie. Bardzo proszę o pomoc 🙂

Mkielce CK
    Użytkownik

I cisza……. Ja także szukam informacji na temat tych motocykli,jesteśmy zmuszeni szukać na własną rękę ,słyszałem że soft to fajny i wygodny motocykl ,ale nie siedziałem na żadnym z nich i nie widziałem na żywca.Jeśli Masz którykolwiek to daj znać 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe strycht
    strycht
    Użytkownik

Krzysiek Sie… napisał:

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich i chciałbym usłyszeć, a raczej przeczytać waszą opinię… Możecie też zaproponować motor podobny do tych i w podobnej cenie. Bardzo proszę o pomoc 🙂

Przede wszystkim Junak 902 to jest motorower, a nie motocykl. Wygładem i rozmiarem to jest nieco odchudzony Junak 121 z silnikiem 48cm. A prywatnie mogę powiedzieć, że się nim dobrze jeździ, jest wygodny i nieźle udaje „prawdziwy” motocykl. Mój pierwszy nabytek to był własnie Junak 902.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie