Junak 901f z silnikiem moretti 125 4t. Problem z przejściem 6 tysięcy obrotow

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Junak 901f z silnikiem moretti 125 4t. Problem z przejściem 6 tysięcy obrotow

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Rafal Ralf 7 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Rafal Ralf
    Użytkownik

O tuż problem w junaku 901 f o pojemnosci 125 ccm nie chce przejsc 6 tysiecy obrotow na 4 biegu. W silniku 72cm o innej marce mialem to samo. Gaznik pz 26 filtr stozkowy. Modul wymienionytlumik wybebeszony. Raz udalo mi sie na 125 przekroczyc 6 tysięcy obrotow jak dosc mocny wiatr dmuchnol mi w plecy co dziwne gdy przeszedl 6 tys obrotów znow dostal przyzpieszenia do 9tys.nie wiem gdzie jeszcze szukac przyczyny czy cewka z zwiekszonym woltazem czy?… Tak jakby mial jakas blokadę na 4 biegu przy 6 tys. Prosze o pomoc

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja mam znowu wrażenie że to kolejny taki wątek.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Rafal Ralf
    Użytkownik

Szukam czego kolwiek na ten temat i nie mogę nic znaleźć i teraz zostaje odlaczyc obrotomierz lub zamienic cewke o większym napieciu nie wiem zglupialem doradzcie prosze

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie