Junak 901F tuning na 125ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Junak 901F tuning na 125ccm

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rominciarz7 rominciarz7 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Elderian
    Elderian
    Użytkownik

Witam, posiadam biegówkę junaka która ma 50ccm. Jadąc pod nawet małą górkę we 2 osoby strasznie spadają obroty, trzeba robić znacznie wcześniej rozpęd. W przyszłym roku chciałbym wstawić 125ccm, dealer od którego kupiłem motorek oferuje właśnie usługę tuningu itd.
    Przy tym tuningu wymieniają tylko silnik czy też zegary? Jak wygląda potem sprawa z dowodem rejestracyjnym?

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Jeździsz nielegalnie, potrącisz przechodnia i możesz mu „rynte” do końca życia bulić:P

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Elderian
    Elderian
    Użytkownik

No domyślam się, że takie są konsekwencje niezgłoszenia tej zmiany w jakimś urzędzie 😛 Nie sprecyzowałem trochę tego drugiego pytania, chodziło mi bardziej o to co trzeba załatwić by w końcu było wszystko legalne, wiem, że potrzeba do tego jakiejś opinii kogoś tam ale nie wiem, nie siedzę w temacie za bardzo i dlatego się pytam.

Zdjęcie profilowe rominciarz7
    rominciarz7
    Użytkownik

Odpuść sobie lepiej takie ,,zabawy” ja mam Rometa Routera Ws 50/72 i jedzie fajnie ale od dawna podoba mi się Romet K125 jest tani i niedługo planuję Ws-a sprzedać , odrobinke dołożyć i wsiadam na K125. Ustawa weszła w życie , warunki spełniam a dorzucę nieduzo ok 2k 🙂

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie