Junak 901, TUNING, WIECEJ MOCY-CYLINDER

witam posiadam motorower chinski ferro 901,, wszystko mam w nim seryjne niby jest tam 70 cmm silnik i cylinder, ale we 2 jak jedziemy to ledwo co 50 km/h :)
Mam zamiar przeznaczyc na niego max 600zl, gdyż po wakacjach go sprzedaje. Chciałbym wymienić w nim cylinder na wiekszy i jakiś sportwoy by wiecej mocy miał... pomozcie mi , jaki mam wybrac ( dodam iz chce by we 2 osoby spokojnie leciał te 70 km/h.
*PRZERÓBKA SILNIKA NIEWCHODZI W GRE ITP,, PISAC TYLKO O CYLINDRZE !
JKA KTOŚ MOZE NIECH PODA LINK DO CYLINDRA NA ALLEGRO.

http://motor-x.pl/czesci-do-motorowera,ferro,901,cylinder-kpl-110-ccm-52-00-mm-4t-vp
To powinno iść jak burza pod względem SAMEGO CYLINDRA bo tu niemasz głowicy

co o tym sadzicie co kolega powyzej napisał ?

Spoko możesz brać:)

Ale głowicę i zawory też musisz kupić oraz dłuższy łańcuszek rozrządu. Przydałby się też większy gaźnik.

po zamontowaniu tego cylindra poleci we 2 osoby te 70 ?

Gaźnik powinien wystarczyc orginalny, ale tak jak mówią koledzy wyżej to do cylindra trzeba jeszcze głowicy i chyba kilku jeszcze części tylko niewiem dokładnie kture wystarcza orginalne a kture trzeba zmienić ewentualnie jeśli ktoś wie to niech sie podzieli, a co do tych 70 km/h to ten cylinder ma okolo 12 km a w orginale masz 3,5 km wiec pujdzie nawet ponad 70 km/h. Sory za błedy ewentualne pisałem z telefonu