Junak 901, TUNING, WIECEJ MOCY-CYLINDER

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Junak 901, TUNING, WIECEJ MOCY-CYLINDER

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Bartolini2009 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe pawel74aa
    pawel74aa
    Użytkownik

witam posiadam motorower chinski ferro 901,, wszystko mam w nim seryjne niby jest tam 70 cmm silnik i cylinder, ale we 2 jak jedziemy to ledwo co 50 km/h 🙂
    Mam zamiar przeznaczyc na niego max 600zl, gdyż po wakacjach go sprzedaje. Chciałbym wymienić w nim cylinder na wiekszy i jakiś sportwoy by wiecej mocy miał… pomozcie mi , jaki mam wybrac ( dodam iz chce by we 2 osoby spokojnie leciał te 70 km/h.
    *PRZERÓBKA SILNIKA NIEWCHODZI W GRE ITP,, PISAC TYLKO O CYLINDRZE !
    JKA KTOŚ MOZE NIECH PODA LINK DO CYLINDRA NA ALLEGRO.

Bartolini2009
    Użytkownik

http://motor-x.pl/czesci-do-motorowera,ferro,901,cylinder-kpl-110-ccm-52-00-mm-4t-vp
    To powinno iść jak burza pod względem SAMEGO CYLINDRA bo tu niemasz głowicy

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    pawel74aa
    Użytkownik

co o tym sadzicie co kolega powyzej napisał ?

Zdjęcie profilowe Maksimus
    Maksimus
    Użytkownik

Spoko możesz brać:)

Zdjęcie profilowe Grzesio85
    Grzesio85
    Użytkownik

Ale głowicę i zawory też musisz kupić oraz dłuższy łańcuszek rozrządu. Przydałby się też większy gaźnik.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    pawel74aa
    Użytkownik

po zamontowaniu tego cylindra poleci we 2 osoby te 70 ?

Bartolini2009
    Użytkownik

Gaźnik powinien wystarczyc orginalny, ale tak jak mówią koledzy wyżej to do cylindra trzeba jeszcze głowicy i chyba kilku jeszcze części tylko niewiem dokładnie kture wystarcza orginalne a kture trzeba zmienić ewentualnie jeśli ktoś wie to niech sie podzieli, a co do tych 70 km/h to ten cylinder ma okolo 12 km a w orginale masz 3,5 km wiec pujdzie nawet ponad 70 km/h. Sory za błedy ewentualne pisałem z telefonu

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie