Junak 901 sport z silnmikiem BTS 125cc3 Problem ze sprzęgłem

Witam, posiadam junaka 901 sport przyszedł czas na wymianę sprzęgła stwierdziłem, że wymienię sprzęgło w komplecie, mianowicie cały kosz sprzęgłowy, a wiec zabrałem się do wymiany odkręciłem i ściągnąłem boczną pokrywę następnie odkręciłem ten mały dekielek mocowany czterema śrubami i przeszedłem do demontażu sprzęgła odgiąłem tę blaszkę z zabezpiewczewniami odkręciłem śrubę na klucz ząbkowy ściągnąłem tę podkładkę z tymi zabezpieczeniami następnie tę podkładkę z wybrzuszeniem i ściągnąłem cały kosz, no i przeszedłem do wymiany całego kosza wziąłem się do skręcania kolejno od podkładki wybrzuszonej następnie podkładka z zabezpieczeniami następnie śruba na klucz ząbkowy dokręciłem solidnie kosz sprzęgłowy nie ma luzów założyłem ten dekielek na cztery śruby krzyżak i skręciłem wsadziłem tę tulejkę ze sprężynką wymieniłem uszczelkę od pokrywy założyłem pokrywę skręciłem wszystko zalałem olejem i problem polega w tym, że nie jestem w stanie wyregulować sprzęgła, mianowicie sprzęgło cały czas ciągnie regulowałem na manetce na lince i aż w końcu przeszedłem do regulacji pod dekielkiem niestety sprzęgło zachowuje się, jakby w ogóle nie łapało nie mam pojęcia co zrobić proszę o pomoc, bo ja już nie mam pomysłów co może być nie tak.