Junak 901 Sport czy Junak 903 race, a może Junak 904 czy może coś innego? 50 ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Junak 901 Sport czy Junak 903 race, a może Junak 904 czy może coś innego? 50 ccm

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Magicjakub 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Aranum
    Aranum
    Użytkownik

Witam.
    Ostatnio zrobiłem sobie prawko kat. AM i chcę sobie kupić jakiś motorower i mam dylemat ponieważ nie wiem co kupić.
    Proszę o odpowiedz na te pytania i uzasadnienie.

NIE PISZCIE MI, ŻE CHIŃSKIE GÓWNO I NIE WARTO I NIE PODAWAJCIE MI ŻĄDNYCH APRILLI, YAMAHY TZR ANI DERBI GPR I NIE PISZCIE, ŻE LEPIEJ KUPIĆ 125 BO I TAK NIE KUPIE JAK NIE MAM UPRAWNIEŃ TYLKO ODPOWIEDZCIE NA PYTANIA ;P

1. Junak 901 SPORT czy Junak 903 race?
    2. Junak 901 SPORT czy Junak 904?
    3. Junak 903 race czy junak 904?
    4 Junak 901 sport czy junak 903 race, a może 904?
    5. Jaki V-Max ma Junak 903 race
    6. Jaki V-max ma junak 904
    7. Czy może macie jakiś inny motorower z podobnym wyglądem, odpowiednią prędkością i dobrymi plastikami ( jeśli macie to napiszcie nazwy i v-max ) Mam budżet w okolicach do 5 tysięcy .

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

A weź i kup sobie co chcesz… My byśmy sobie pewnie kupili co innego, a ty możesz sobie kupić… co ci pasuje…
    A Flaczek tym razem słusznie Ci doradza… wygoogluj sobie…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Aranum
    Aranum
    Użytkownik

Ju z to robiłem ale v max znalazłem tylko junaka sport, a reszty nie ma pozatym nie wiem który jest gorszy chodzi mi głównie o plastiki i wytrzymałość.

Zdjęcie profilowe Aranum
    Aranum
    Użytkownik

”W głowie gimbusa” I kto tu jest gimbusem? ^^ Pytam o v-max, bo jak jeden ma jechać 60 a drugi 75-80 to robi dużą różnice…

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Aranum napisał:

”W głowie gimbusa” I kto tu jest gimbusem? ^^ Pytam o v-max, bo jak jeden ma jechać 60 a drugi 75-80 to robi dużą różnice…

+++
    Samo pytanie o Vmax jest mało poważne. Z założenia (ustawowego) wszystkie jadą 45km/h (realne)… Wszystkie mają takie same silniki i tylko od ustawienia/regulacji/użytych podzespołów, zależy Vmax po odblokowaniu/tuningu. Niektórym na przykład mniej zależy na Vmax a bardziej na przyspieszeniu i wtedy inaczej tuningują swoje Junaki… Z tego właśnie powodu nie znajdujesz Vmaxu w specyfikacjach… trzeba głębiej pogrzebać w necie…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Aranum
    Aranum
    Użytkownik

Z założenia ustawowego to owszem wszystkie jadą 45km/h bo to 50ccm ale w rzeczywistości jadą więcej i dobrze o tym wiem, ponieważ z 3 na jakich jeździłem było to widoczne.. Nawet głupim skuterem jechałem 73 na prostej a z górki poza licznik gdzie było max 80 i ta prędkość była odczuwalna, bo ciężko z takim wiatrem było jechać..

Magicjakub
    Użytkownik

Heja !
    Zamiast junkersa polecam ci Kymco k pipe ! Jesli kupisz uzywke zaoszczedzisz jakies 1500 ,2000zl jesli dobrze poszukasz i zalozysz powerforca 72cc zembatke przednia na wieksza i tu juz leci 100km/h a to 4t jest

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie