Junak 901 RS-prędkość maksymalna na ograniczeniu

Jaka jest prędkość maksymalna ograniczonego junaka 901 rs?Mój podobno jest ograniczony,ale jechałem 59 km/h na prostej przy 8k obrotów(64 jak się schyliłem do baku)?Czy jest ograniczony,czy ograniczenie zostało z niego zdjęte?

W junaku 901 Rs Jedyną blokadą jest modół. Powinien odciąć przy 45 wiec jeśli poszedł 60 to jest odblokowany i jak go dobrze dotrzesz to do 70 na prostej będzie jechał. Można też tłumik wybebeszyć żeby miał większą moc.

Ciekawe...Nikomu go nie dawałem go do odblokowania,a jak go kupiłem,to podobno był zablokowany :/ No...To trzeba na policję uważać,bo nie chciałem,żeby był odblokowany...

Kolego Junaki są od początku odblokowane :)

Prawda jest taka, że blokady są, ale liche. Ja mam Toros F16, na początku puki sie nie dotarł leciał te licznikowe 50km/h, teraz dotarty leci 70km/h na prostej a rozgrzany, z wiatrem w plecy zamyka licznik. Blokady mam wszystkie, zdjąłem tylko zwężkę na filtrze powietrza. Moduł nie ruszany, i wszystko co było od nowości nadal jest. Skuter ma 2800km i nic przy nim nie grzebałem, nie mówiąc o zdejmowaniu blokad. Jak widzisz policję to zwolnij to tych 50km/h i się pochyl ;). Uśmiechną się i nic ci nie zrobią. A jak dojdzie do wypadku to masz blokady jak co.

Ja zmieniłem moduł bo na oryginalnym silnik zamulało. Po zmianie do 11 tyś nawet się wkręci wiec jest lepiej. A licznik z wiatrem w plecy też zamknę :D

zamulałoo to był nie dotarty. Jak ci po 1000km nadal zamulało to w tedy. Jesli zmieniłeś moduł to masz blokadę zdjętą. Blokada jest w module, który sam w sobie nie jest blokadą. Jak zmienisz moduł który się kręci wyżej to masz blokadę zdjętą i w tedy mogą się przyczepić.

Czyli skoro nic nie zmieniałem,to nie mają się czego uczepić?

Policja, w razie czego, nie będzie się interesowała tym czy ruszałeś coś czy nie. Liczą się fakty, jak nie chcesz mieć odblokowanego to zawieź do serwisu i niech Ci zrobią tak jak powinno być.

prosta metoda : nie przesadzać z prędkością w miejscach, których nie znamy i nie wiemy czy mogą stać z suszarką :)