Junak 901 RS -owiewki na dłonie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Junak 901 RS -owiewki na dłonie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe romet727p10 romet727p10 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Herosses
    Użytkownik

Witam!Czy można kupic gdzies jakieś owiewki,które można zamocować przed dźwignią sprzęgła i hamulca przedniego?Na razie jest trochę zimno i za bardzo marzną mi ręce.

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

na allegro coś takiego widziałem tyle że to do krosów ale zawsze możesz spróbować założyć i przetestować

Herosses
    Użytkownik

Nie cofną mi gwarancji?Jest w niej napisane,że nie obejmuje ona motorowerów,w których przeprowadzono modyfikacje?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

GWARANCJA TO FIKCJA! Przeczytaj w książce serwisowej czego nie obejmuje wyjdzie że całego bziuka 🙂 Według mnie lepiej kupić podgrzewane rękawice motocyklowe bo takie owiewki to glupia będą wygladac w pseudo ścigaczu

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie