junak 901 czy router ws 50

zamiezam kupic motor i zastanawiam sie miendzy junakiem a routerem, co byście mi polecili. i jak junak ma biegi, bo w routerze jest 1 w dul reszta w gure. bo nie wiem jak jest w junaku

Ja poleciłbym Ci Junaka. to dobry i dosyć mocny sprzęt. mój sąsiad ma Ferro 901 to jest dokładnie to samo co Junak i bardzo sobie chwali. Nie ma tam z nim zbyt duzo problemów, A co do biegów to nie jestem pewien ale chyba jak na wyzszy wrzucasz to w dół a na nizszy to w gore ale pewien nie jestem.

Teeeż polecam junaka ! Jest o lepszy, ale też droższy, a co do biegów jest odwrotnie ja w routerze ;)

Junak 901 najlepiej z przed 2012 (orginalnie kit 72ccm zainstalowany) albo przy zakupie wymiana na 72ccm. Co do biegów wszystko w dół i na okrętke czyli N 1 2 3 4 N 1 2 3 4 itd :D

Także polecam Ci Junaka, ponieważ sam nim jeżdżę i na prawdę sobie chwale, bo nie mam z nim żadnych problemów :) 7 tysi na liczniku i nic :) jedynie urwany kabelek od czujnika hamulca tylnego, ale lutownica i wszystko działa :D

Zależy ile masz kasy. Jak chcesz wydać jak najmniej to radziłbym ci kupić WS 50. Jest tańszy , a jakością nie różni się od Junaka. Tam biegi chodzą normalnie jak w motocyklu a nie w jakiejś dziwnej kombinacji. Podejrzewam że oba są produkowane w tej samej fabryce w Chinach , więc różnicy poza ceną i wyglądem raczej nie ma :-)