Junak 901 czy ma jakies blokady

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Junak 901 czy ma jakies blokady

Tagi: 

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe tytus29 tytus29 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Indo34
    Indo34
    Użytkownik

Witam mam takie pytanie czy junak 901 ma blokady.Dobrze jeździ ale na 4 biegu wyciąga tylko max 70km a potem zwalnia i nie wiem co jest grane

Bartolini2009
    Użytkownik

Jeżeli jedzie 70 to znaczy że niema blokad jako takich, ewentualnie możesz wytargać blokady z tłumika. A powodem że jedzie na 4 70 jest to że ma zbyt małą moc, mam podobny motor Junak 901 rs i też podobnie jedzie 😀

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Indo34
    Indo34
    Użytkownik

moze moduł zmienic na sport?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

70km/h licznikowe – to rzeczywiste o 20km mniej. Chińczycy lubią zawyżać prędkość swych super maszyn 🙂
    Aby uzyskać świadectwo homologacji, to fabryczny sprzęt dostępny w sprzedaży nie powinien przekraczać 45km/h, a z górki 50km/h – więc by się zgadzało – licznik zawyża, a policjanci na radar i tak nie łapią takiego kozaka, bo się nie łapie na wykroczenie jadąc po mieście 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

Benekpe akurat tutaj się z tobą nie zgodzę 🙂 Jechałem z ojcem i sprawdzaliśmy liczniki i gdy ja miałem u siebie 70 to On w mondeo miał 67, więc nie jest to o 20 km/h przekłamanie. Dodam, że sprawdzane na Junaku 901. Co do blokad to w Junaku nie ma takowych. Co do przekłamań to zależy według mnie na jaki egzemplarz się natrafi. Pozdrawiam 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Benekpe, nie tylko chińczycy ;). Jak Yamaszką jechałem licznikowe 87 to GPS pokazał bodaj 78 km/h, ale to i tak dobrze jak na 50 ccm. Moduł może coś dać. Może cylinder na 72 ccm wymień od razu? Tylko warto sobie policzyć jaką dany cylinder ma faktyczną pojemność na podstawie tego jakie dane podaje sprzedawca, bo bywa że „Super sportowe niesamowite firmowe 150 km/h 90 ccm” jest w rzeczywistości zwykłym cylinderkiem 50 ccm ;). Zdarzało się i tak.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

harekop napisał:

Co do przekłamań to zależy według mnie na jaki egzemplarz się natrafi. Pozdrawiam 🙂

Co ma do rzeczy egzemplarz? To są seryjnie składane motorki, niczym się nie różnią – te same silniki, te same przełożenia zębatek.
    Jeśli sprzedawany motorower jedzie ponad 45km/h to już nie jest motorowerem – a kierujący w tym przypadku łamie prawo, bo jedzie bez uprawnień, i ponosi konsekwencje takiej jazdy. Nie wierzę, by ktoś dopuszczał do ruchu takie pojazdy, deklarując, że są to motorowery. Te rekordy prędkości można między bajki włożyć. A co do poprawności wskazań GPS – to też jest kontrowersyjne, wiele razy o tym pisano.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Zapytaj Madiego czy w swoim WS 50 ma blokady. U nas i tak wszyscy mają te przepisy o motorowerach w d…

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Router WS 50 fabrycznie nie ma żadnych blokad.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Tak myślałem. Mój kuzyn też go ma i nie było żadnych blokad, więc dlaczego z Junakami nie może być tak samo. Na pewno to nie jest do końca legalne ale Polska to nie Niemcy 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie