Junak 806 silnik 2T słaba moc przy ruszaniu.

Witam wszystkich na Skuterowo. Mam problem a właściwie to nie wiem czy mój skuter ma problem. Więc krótko napisze na temat. Przy ruszaniu jak przekręcę manetkę na maksa to skuter rusza jak "żółw "wolno. Dopiero gdy osiągnie 30 km to już obroty wrastają i szybko przyspiesza. To jest normalne zachowanie silników 2 T bo miałem wcześniej Bartona 21 4T i przy małym dodaniu gazu rwał do góry niczym rumak. Napiszę ,że ma przejechane 1230 km ale tak od nowości się działo. Co Mi radzicie? Na gwarancji posiadam tego wierzchowca. P.S dodam ,że miał wymieniany moduł CDI ,żeby rozwijał v-max. Pozdrawiam.

Witam,
Jeżdżę Junakiem 806 od kwietnia, miałem inny problem - przy mocnym przekręceniu manetki gazu np. z pod świateł, gasł zupełnie silnik. Po regulacji jest OK. Jak jest gwarancja - to jedź do serwisu na regulację, nie ma co się samemu męczyć.
U mnie jeszcze obluzowała się stacyjka i czasami nie wskazuje temperatury płynu chłodzącego, ale to póki co nie przeszkadza i jak będę na przeglądzie 1500km ( a to już za chwilę) to poprawią.
Mam też pytanie jaki moduł zastosowałeś do odblokowania v-max u siebie? Nic nie mogę znaleźć na ten temat do tego modelu a serwisie też nie potrafią pomóc.
Będę wdzięczny z pomoc.
Pozdrawiam,
Darecki