Junak 607 vs Sym orbit II

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Szreiberova_
    Uczestnik

Witam.
    Zastanawiam się nad zakupem mojego pierwszego skutera w życiu dla kobiety do miasta. Te dwa modele bardzo mi się podobają i nie potrafię się zdecydować. Sym to lepsza marka, ale ten model Junaka jest nowszy. Oba chodzą w podobnej cenie. Chciałabym jeździć czasami z córką i zastanawiam się czy Sym nie jest za mały. Z góry dziękuję za pomoc.

ZOW
    Uczestnik

Crack dubel. 😉

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

junak 607 jest jednym z najwiekszych teraz dostepnych modeli chińczykowatych.
    No i najcięższych.
    To wada i zaleta.
    Junak 607 waży 104kg wiec wersja z silnikiem 4T ledwo jedzie (zwłaszcza pod górki), wersja 2T ciut mniej „ledwo jedzie” ale też szału nie ma. Dla porównania skuterki z tymi silnikami na kołac 10″ są 25kg lżejsze (to w zasadzie 1/4 masy).
    O Orbit II nic nie wiem bo w zyciu nie widziałem ale n Sym Fiidle II 50cm to jest dokładnie taki sam chińczyk jak Junak 607 w 4T – oprócz plastików i reszte cześci przekładasz żywcem

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button