Junak 607 2t 70ccm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Junak 607 2t 70ccm

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 5 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mumin97
    Użytkownik

Mam Junaka 607 2t jest on przerobiony cylinder 70 wariator sport sprzegło tez, Leci tylko 70km/h czy to możliwe ze ma gdzieś jeszcze jakąś blokade? aa i jeszcze dodam że ma bardzo słabe przyśpieszenie, Pomocy !!!

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

masz jakiś film z tego jak to idzie? dotarty? jaki cylinder?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Mumin97
    Użytkownik

Nie wiem jaki cylinder ponieważ został on wymieniony w salonie odrazu jak go kupiłem, skuter dotarty, jakoś w weekend postaram sie podesłac filmik,

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro wymianiłeś przy zakupie w salonie a jesteś z wawy to trafiam że kupowałeś na modlińskiej w skuter-serwis (jak ja i też wymieniłem cylinder przy zakupie). To chiński badziew za 80zł z allegro choć kosili za niego 300zł (leży obok mnie na parapecie).a jedyna gwarancja jaką masz to gwarancja od dealera/tej firmy ( i niech cie najjaśniejszy ma w opiece) bo już ta fabryczna nie obowiązuje. ALMOT sie pod tym nie podpisuje. To nie jest tuning na fabrycznych częściach jak nazywała to owa firma.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie