Junak 122 125cm3

Witam, jakiś czas temu zastanawiałem się nad kupnem motocykla 125 doradzaliście mi różne maszyny ja jednak zdecydowałem się na Junaka 122 który na wyprzedaży rocznika 2014 kosztował mnie 3700 zł. Przejechałem nim 160 km póki co i chciałem się podzielić wrażeniami.

Na samym początku gdy chciałem się nim przejechać odkręciła mi się iglica od gazu w gaźniku, później miałem problemy z obrotami silnika i ze ssaniem jednak dało się to wszystko ogarnąć (przy okazji czegoś się nauczyć) i teraz jest okej. Zamontowałem w nim filtr paliwa, wymieniłem świecę na NGK. Po mieście jeździ się naprawdę przyjemnie i cieszę się że nie wybrałem skutera. Teraz aby się zastanawiam czy wymienić w nim opony na jakieś markowe tylko nie wiem gdzie mógłbym takie dostać.

Na allegro jaki rozmiar se Pan życzy i ile moze wydać??

W instrukcji obsługi jest napisany rozmiar opony przód: 2,75-18 i opony tył: 3,25-18. Więc opony pewno takie muszą być, nie znam się na tym. Nie chciałbym opon jakichś wyczynowych czy coś. Motocyklem jeżdżę po mieście i po okolicznych miejscowościach czyli tylko po asfalcie.

ogólnie jazda po naszych drogach to wyczyn:D A i czemu chcesz wymienić opony z tego co odczułem przednia dobrze trzyma się asfaltu [junak 122rs] tylna trochę gorzej[mogła by być ciut szersza na zakręty ale ujdzie,na tych polataj potem pomyślisz w granicach 250zl za obie się zmieścisz [nie chińskie Dunlop itp]

Witam ja jak i tamten wcześniej piszący chciałem sie dowiedzieć czy można dokupić szersze opony do junak 122 opona z przodu jest tak wąska asz mu nie pasuje czy można do przodu i tyłu założyć szersze opony i jaki to jest koszt

koszt opon i wulkanizatora
tylko ze szersze opony go zmulą. a i tak jest zmulony z tym 9KM silniczkiem