junak 121 przerywa

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Zielone1111
    Uczestnik

witam, mam taki problem…. wszystko pieknie ładnie, jadę sobie, rozpedzam się, i wrzucam 5 bieg, i na ok 6tys obrotow moj moto, tak jakgdyby przerywał, w sensie takie lekkie szarpanie kierownicą (predkość w tej chwili ok 80km/h) potem na ok 7 tyś obrotow jest już ok.
    Gdzieś się wcześniej dogrzebałem że możliwe że to moduł zapłonu pada, proszę o pomoc, filtr powietrza czysciutki, świeca nówka (na starej było to samo) fajka nowa, gaźnik ok, ogolnie moto nowe, ale do serwisu nie jeżdżę, moto jak w temacie, junak 121, 125 cc ,
    jeśli to moduł , to ten nada się ? http://allegro.pl/tuning-modul-zaplonowy-barton-fnx-125-junak-121-i5800500080.html

grzesieq
    Uczestnik

Jaki przebieg tak z ciekawosci? 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Zielone1111
    Uczestnik

800 km 🙂 ogolnie to nie jest az takie tragiczne, z tym ze mnie denerwuje 🙂 wiecej jak 80 nie jeżdżę no ale 😉

Zielone1111
    Uczestnik

ktoś coś poradzi ?

grzesieq
    Uczestnik

Daj czas naszym ekspertom, pewnie ogladaja teraz final RG Murray – Djokovic 😉

Zielone1111
    Uczestnik

czyli jednak chyba nikt nic nie poradzi 🙁

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button