Juank 901 Sport tuning

Siemanko . Mam wszystkie seryjne części zamontowałem teraz cylinder 72 cm tłok 47
Czy warto zmienić gaźnik czy tylko dysze jak tak to jaki ???
Filterek powietrza stożek czy opłaci się jak tak to jaki ???
Chcę żeby wyrywał na koło na 1/2 z strzału z klamy jakie przełożenia czy wystarczy 12/52
Głowny plan aby zrobić pod stunt klatka już jest wzmocnenia i hb w łapce
Ile powinienem mieć koni na tym 72 cm :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi .

reff

musisz zrobić prawko i kupic litra. to będzie szedł na koło.
Albo napisz tu PW do martina1996, on też idzie na gume z manetki, bez manetki, skuterem, golfem, grabiami...

:)) Rozbawiłeś mnie gimnazjum do spania :)) prawko mam a junaka niczemu sobie :)

reff

Z manetki to możesz odpalać SUZUKI HAYABUZA ,KAWASAKI NINJA ZX 10R albo jakieś inne podobne motocykle podobne do tych osiągów . Ale takiego Junaka 901 sport ( w środku jest CHIŃCZYK ) to na pewno nie będzie tobie szedł z manetki . Z tego cylindra v-max 90km/h osiągniesz ,no ale po 2500-3000 tysiącach kilometrów silnik się zajedzie i będzie do WYMIANY( WIEM TO PO SWOIM PRZYPADKU). Ja na jednym kole próbowałem jeździć ale na parkingu gdzie nie było żadnych pojazdów ,gazowałem swojego GB STREET do 4/5 tysięcy obrotów na biegu i puszczałem gwałtownie sprzęgło, i skończyło się to dla mnie na upadku i zniszczeniu plastików z tyłu wraz z rozwaloną lampą ( TYŁ) . Człowiek uczy się na błędach jedni powstają z upadku inni leżą dalej. Nie spodziewaj się że będziesz ruszać na drodze jak ŚCIGACZE 500cm lu 1000cm WZWYŻ !!!!.

Nie sprzęt tylko technika pierwszy sprzęt simson śilnik jajko klasyk na gumie latalem :) yamaha neos seyjka na kole i cyrke a co do tematu nie chodzilo mi o manetke tylko o strzał z klamy :)

WOLKER napisał: A w środku jest CHIŃCZYK.

-
No popatrz, a ja u siebie żadnego nie znalazłem. Pewnie nawiał już na zachód. Dzikie to są ludzie. :-)