Jincheng Knight 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jincheng Knight 50

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #280878 Odpowiedź

Anonimowy

Niedawno natrafiłem w sieci na Jinchenga Knighta. Cena specjalnie nie powala,. Mam do was pytanko ajk się takim mini chopperem jezdzi? No i oczywiscie marka hmm to chyba jeden ze slabszych chinczykow 😎 warto cos takiego kupić? czy moze lepiej jakis motorower lub skuter?

#280879 Odpowiedź

Anonimowy

Jest to maszyna, która ma tylko wyglądać, jakoś?, wytrzymałość, bezawaryjność czy osiągi – zapomnijmy. Dlatego lepiej kupić coś „normalnego”

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #280880 Odpowiedź

Anonimowy

Dokładnie tak jak powiedział Denis. Ja widziałem kiedyś jak to jedzie i szczerze to pod wrażeniem nie byłem… xD Więc lepiej kup jakiegoś markowego skutra… Pozdro

#280881 Odpowiedź

Anonimowy

Pewien znajomy ma cos takiego – poza pieniedzmi, za ktore kupil tego mini choopera, wlozyl w niego jeszcze okolo 2 tys zl na wszelkie naprawy, a skrzynia biegow to do dzisiaj mu się sypie 😆

#280882 Odpowiedź

Anonimowy

NIerozumiem co się czepiacie tak tego motoru!!! JA mialem taki przez 2 lata. szybki nie byl ale w zyciu nie mialem z nim najmniejszych problemów :/ Napewno jest w *** lepszy niz wszystkie kewaye, motobi i wszystkie razem wzięte.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #280883 Odpowiedź

Anonimowy

To lepsze od keewaya hahah Ja nawet nie potrafie wymówił nazwy tego wynalazku. A jaki to ma dzwięk jak kosiara ?? CZy jak chooper pewnie tak buczy z wydechów jak przynajmniej intruder Z czym ty do ludzi wyskakujesz jak chcesz cos z biegami polecam cos normalnego Yamaha,Suzuki,Derbi,Rieju,Honda,Aprilia a nie cos o nazwie której się nie da wmówić

#280884 Odpowiedź

Anonimowy

Co do dzwięku to chodzi ładnie.:) inny wyglad ale silnik identyko. krótko mówiąc huowa. Nie warto, kupiłem za 4000 jak to byla nowosc na rynku a wlozylem minimum 2000 w to gówno a i tak się rozpier***

#280885 Odpowiedź

Anonimowy

ja i tak z mojego bylem zadowolony, mi się wydaje ze psuja się najbardziej roczniki 2001 i w zwyz, bo starsze to nawet jeszcze jezdzily :/ a tymbardziej rynek w polsce nie jest napchany chopperami 50cm wiec i tak uwazam ze jincheng jest lepszy jak loski, ale nie ma co startowac do aprili red rose lub gilery eaglet. takie mam zdanie… koniec Pozdrawiam

#280886 Odpowiedź

Anonimowy

Mialem takiego samego i powiem Ci ze nie warto to kupywac. osiagi i moc zenujaca 😯 hyba ze lubisz jezdzic spokojnie i 45km/h to jest właśnie dla CIebie :mrgreen:

#280887 Odpowiedź

Anonimowy

Mój kolega ma takiego samego . jedzie Ok 75km/h jak się rospedzi ( wada rospódza siębardzo długo) daćza niego 6000zł. ale na dotarciu ale ma fajny wygląd i warrrkot 🙂 Fajna maszynka …
    Ala je wolę skutery .. POZDRO 😆

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
Odpowiedz do: Jincheng Knight 50
Informacje o Tobie: