Jet Force C-teach – blokada, 80 km/h.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jet Force C-teach – blokada, 80 km/h.

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe snajper061 snajper061 5 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

JetForceBad
    Użytkownik

Witam posiadam Peugeot Jet Force C TEACH (Gaźniku)
    skuter posiada sportowy wydech leo vince zx-r / wariator speed control polini / i sprężynki centralne rolki 5.6 g a problem polega na tym ze skutera v max jest 80 (taki sam był jak nie było wariatora) i wydaje mi się ze jest jescze blokada tylko nie wiem na czym …. i moje pytanie brzmi czy może ona być na liczniku ponieważ z jadać z góry na pełnej przekręconej manece v max nie przekracza 80 i co jest tego powodem pomożecie
    z góry dziękuję

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

niektóre peugeoty były blokowane na przekładni wtórnej i pierwotnej [krótkie przełożenia] bez ich wymiany tego nie przeskoczysz] w zależności na jaki rynek były wysyłane np;stary peugeot sv 50 [usa 105kmh] polska 65kmh w standardzie na fabrycznych gratach.prosty przykład chińczyk 4t zrobiony tuning a leci 80 w oryginale przełożenie pierwotne 15/51 a odblokowane 18/50.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie