JEST TU KTOŚ KTO MA X-MAXA 125 LUB 250 CZY TYLKO SAME REOKSY?

Są tu ludzie którzy śmigają X-maxami w ogóle?Chciałbym poznać się i wymienić informacjami o tym modelu.Jak ktoś ma i zobaczy to niech napisze do mnie na profil wiadomość,chętnie poznam takowych.Szerokość i pozdro X-MAX RZĄDZI! Robertonos

witaj,milo ze skuterowo zaczyna (forumowicze) opisywac inne pojazdy jak 50cm,poczytam chetnie jakis artykul z 'zycia wziete' x-max 125 czy 250-nie ma jak opinie uzytkownikow
z czasem zapewne bede szukal wiekszego skuta np 250 ale na razie wiadomo wszystko rozbiega sie o kaske
mysle ze wecej ludzi chetnie pozna wszystkie bolaczki i plusy x-maxa wiec czekamy na jakas opowiesc :)
pozdrawiam

Ja mam ja mam :) 250-tkę.

to dajcie jakis opisik eksplatacji awari i ogolnych wrazen
+ foto mile widzane

CEFA bracie teraz mam nie za dużo czasu ogólnie.Ale jak przysiądę któregoś razu to opiszę jak się nią śmiga i co w niej piszczy ok ;) A ty może kiedyś będziesz chciał kupić X-maxa?To nie jest zły wybór serio. Szerokość i pozdro Robertonos

dobrze to ujoles Robertonos kiedys - dosc juz mam jazdy motocyklami ciagly wiatr w nogi,pizdziaw...... na razie po 50 zasiadlem na 125 takowa zwykla podobna do euroboy tyle ze z francji i juz nazwa inna
harlow czy jakos tak,kiedys planuje zakup x-maxa tyle ze jeszcze nie wiem ile cm3 raczej min 250 ale zdanie moge zmienic dlatego ciekawia mnie info z pierwszej reki
pozdro

podpinam się pod temat - sam szukam maxi , jak na razie to mam swojego typa i jak się nic nie zmieni to w przyszłym roku kupuje używkę - coś takiego ,-

http://img01-otomoto.sogastatic.pl/M3223320_1.jpg
lub
http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/92/21/66/3092216676_1

Witaj Mario1 bracie,no powiem że masz dobry plan i w dobrą stronę się rozglądasz.Chyba ten pierwszy to jest Honda jak się nie mylę?Jeśli tak to ona jest lepsza.Co do Suzuki Burgman to znam ludzi którzy tym jeżdzą i powiem Ci że mają średnie odczucia.Fakt do Burgmanów jest sporo na rynku naszym część zamiennych dostępnych i nie drogo,ale słyszałem że silniki lubią szwankować.Ten pierwszy to i mi się podaba.Jaki to jest model napisz? Szerokość i pozdro ;)

Hej. sam za wiele jeszcze nie wiem o tym modelu ale tu masz linka na otomoto , jest to 600 cm3 i nic mniejszego mnie nie interesuje , a ten właśnie skuterek w nawiasie MAXIIIIIIII najbardziej mi się podoba .

Mario1 napisał:

Hej. sam za wiele jeszcze nie wiem o tym modelu ale tu masz linka na otomoto , jest to 600 cm3 i nic mniejszego mnie nie interesuje , a ten właśnie skuterek w nawiasie MAXIIIIIIII najbardziej mi się podoba .

Qurwa sorki - piszę o linku a nie wstawiłem go

http://otomoto.pl/honda-silver-wing-silwer-ving-600-M3223320.html

Fajnie że zaakceptowałeś moje zaproszenie do grona znajomych-miło mi.Obejrzałem już i to jest to czym myślałem Honda Silver Ving!Świetna maszyna,bardzo ładny stan tej sztuki.No to powiem że gdybym miał zmieniać na taką pojemność to taką bym chciał po prostu.Jeśli myślisz o zmianie to taką Honda ok.Tylko czy szybko uda Ci się upolować taką ładną sztukę 600cm i za taką kasę to jeswt już pytanie.Bo ta oferta wydaje się bardzo atrakcyjna.Oczywiście życzę by tak było,niektórzy moi znajomi 3-4 miesiące szukali by trafić to o co im biegało.Ale fart to fajna sprawa,miej go ;)Szerokość i pozdro

ze względu na moją księgową w domu postanowiliśmy że na przyszły rok mam ją kupić tz. maxi skutera. a czy taką samą trafię to już inna bajka , ale będę szukał , tak czy siak w lutym kupuję i szykuję do sezonu , warszawę też odwiedzę bo w pobliżu kuzyn mieszka tak że może wtedy się spotkamy na jakimś browarku.
Robertonos miło by było spotkać się na piwku i podyskutować o maxi - tym bardziej że będę świeży w tej jednostce.