JEST TU KTOŚ KTO MA X-MAXA 125 LUB 250 CZY TYLKO SAME REOKSY?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha JEST TU KTOŚ KTO MA X-MAXA 125 LUB 250 CZY TYLKO SAME REOKSY?

Tagi: 

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mario1 Mario1 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Są tu ludzie którzy śmigają X-maxami w ogóle?Chciałbym poznać się i wymienić informacjami o tym modelu.Jak ktoś ma i zobaczy to niech napisze do mnie na profil wiadomość,chętnie poznam takowych.Szerokość i pozdro X-MAX RZĄDZI! Robertonos

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

witaj,milo ze skuterowo zaczyna (forumowicze) opisywac inne pojazdy jak 50cm,poczytam chetnie jakis artykul z ‚zycia wziete’ x-max 125 czy 250-nie ma jak opinie uzytkownikow
    z czasem zapewne bede szukal wiekszego skuta np 250 ale na razie wiadomo wszystko rozbiega sie o kaske
    mysle ze wecej ludzi chetnie pozna wszystkie bolaczki i plusy x-maxa wiec czekamy na jakas opowiesc 🙂
    pozdrawiam

4T FOREVER

Czytaj
    REKLAMA

Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
    Zdjęcie profilowe macin61
    macin61
    Użytkownik

Ja mam ja mam 🙂 250-tkę.

Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

to dajcie jakis opisik eksplatacji awari i ogolnych wrazen
    + foto mile widzane

4T FOREVER

Robertonos
    Użytkownik

CEFA bracie teraz mam nie za dużo czasu ogólnie.Ale jak przysiądę któregoś razu to opiszę jak się nią śmiga i co w niej piszczy ok 😉 A ty może kiedyś będziesz chciał kupić X-maxa?To nie jest zły wybór serio. Szerokość i pozdro Robertonos

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe CEFA
    CEFA
    Użytkownik

dobrze to ujoles Robertonos kiedys – dosc juz mam jazdy motocyklami ciagly wiatr w nogi,pizdziaw…… na razie po 50 zasiadlem na 125 takowa zwykla podobna do euroboy tyle ze z francji i juz nazwa inna
    harlow czy jakos tak,kiedys planuje zakup x-maxa tyle ze jeszcze nie wiem ile cm3 raczej min 250 ale zdanie moge zmienic dlatego ciekawia mnie info z pierwszej reki
    pozdro

4T FOREVER

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

podpinam się pod temat – sam szukam maxi , jak na razie to mam swojego typa i jak się nic nie zmieni to w przyszłym roku kupuje używkę – coś takiego ,-

http://img01-otomoto.sogastatic.pl/M3223320_1.jpg
    lub
    http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/92/21/66/3092216676_1

Robertonos
    Użytkownik

Witaj Mario1 bracie,no powiem że masz dobry plan i w dobrą stronę się rozglądasz.Chyba ten pierwszy to jest Honda jak się nie mylę?Jeśli tak to ona jest lepsza.Co do Suzuki Burgman to znam ludzi którzy tym jeżdzą i powiem Ci że mają średnie odczucia.Fakt do Burgmanów jest sporo na rynku naszym część zamiennych dostępnych i nie drogo,ale słyszałem że silniki lubią szwankować.Ten pierwszy to i mi się podaba.Jaki to jest model napisz? Szerokość i pozdro 😉

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Hej. sam za wiele jeszcze nie wiem o tym modelu ale tu masz linka na otomoto , jest to 600 cm3 i nic mniejszego mnie nie interesuje , a ten właśnie skuterek w nawiasie MAXIIIIIIII najbardziej mi się podoba .

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

Mario1 napisał:

Hej. sam za wiele jeszcze nie wiem o tym modelu ale tu masz linka na otomoto , jest to 600 cm3 i nic mniejszego mnie nie interesuje , a ten właśnie skuterek w nawiasie MAXIIIIIIII najbardziej mi się podoba .

Qurwa sorki – piszę o linku a nie wstawiłem go

http://otomoto.pl/honda-silver-wing-silwer-ving-600-M3223320.html

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie