Jest iskra skuter 4t nie odpala

Witam proszę o pomoc ponieważ tracę już cierpliwość. Ostatnio skuterek kingway 4t zaczął kopcic lecz chodził bez zarzutów tylko małe problemy z odpalaniem gdyż olej oklejał świece więc postanowiłem dokonać naprawy okazało się że przyczyną była wydmuchana uszczelka przy okazji wymieniłem pierścienie, tłok i cylinder był prędzej nowy i wymieniany jaki i uszczelniacze. Złożyłem tak jak być powinno, rozrząd ustawiony w 100%. Ustawione zawory, iskra była. Odpalając skuter na rozrusznik zero chęci odpalenia po prostu zwykle kręcenie. Wymieniłem świece po wielu próbach nadal nic, wlalem paliwo w miejsce świecy nadal nic, kompresja porządna. Zajrzałem do elektryki przełożyłem cewki na magnecie , impulsator, moduł i nadal bez zmian. Jest iskra kompresja i paliwo dochodzi lecz skuter nie chce odpalać … Czekam na pomysły.

jaka jest ta “porządna kompresja” ? rozrząd nie jest przestawiony o 180 stopni?

Co prawda nie sprawdzałem kompresji urządzeniem ale wydaje się być mocna porównywalnie taka sama jak zawsze choć może lepiej zainwestuje w miernik . Rozrząd ustawiony dobrze. Pozdrawiam