Jednym słowem : debile o.O

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #233787 Reply
    Anonim
    Gość

Witam.
    Dzisiaj przeglądając youtube natrafiłem na taki oto filmik
    http://www.youtube.com/watch?v=9ieGAt3gcIA
    Wg. mnie to jest totalny debilizm pokazywać coś takiego w internecie 😯 Najpierw taki dzieciak pochwali się swoim skuterkiem (chińskim, ale zawsze to coś), przypucuje się, że odpinająć taką i taką kostkę można odpalić skuter bez kluczyka z kopniaka. No i wiadomo, że dzięki temu łatwiej o kradzież skutera, co wiąże się następnie z ogromnym płaczem i żalem po nim.
    I w związku z tym mam zapytanie. Mianowicie, czy w każdym skuterze tak się da ? Czy to tylko w tych magicznych ryżowych skuterach ?
    Czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam 😉

#233788 Reply
    Anonim
    Gość

1. Dziwna nazwa tematu 😛
    2. Ojtam kradzież … Jak dla mnie to jeśli ktoś będzie chciał coś ukraść to ukradnie tak czy siak 🙁
    3. Myślę (nie mam pewności – strzelam), że tylko w chińskich tak można … Tam jest wszystko możliwe 😉

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#233789 Reply
    Anonim
    Gość

z doswiadczenia wiem ze w roxie neosię boosterze nrg sr da się tak zrobioc 😀

#233790 Reply
    Anonim
    Gość

Oj rudy zdziwiłbyś się, jak robiłem u siebie wiązkę elektryczną w apce to zdziwiłbyś się jak łatwo ją odpalić bez kluczyka. ja uważam że skuter gaźnikowy bardzo łatwo odpalić bez kluczyka.

#233791 Reply
    Anonim
    Gość

dokładnie , z regóły trzeba odpiąć kostkę , pod czacha , i wiem tylko ze malagach ta kostka jest gdzieś w nogach

#233792 Reply
    Anonim
    Gość

Ja kiedyś swoją Malage odpalilem bez kluczyka.

#233793 Reply
    Anonim
    Gość

w cpi/keeway tez niema problemu z odpaleniem bez kluczyka

#233794 Reply
    Anonim
    Gość

W Huraganie trzeba odpiąć kostkę od alarmu, w innych pewnie też.

#233795 Reply
    Anonim
    Gość

Praktycznie w każdym skuterze nie ma z tym problemu odpinasz kostke od stacyjki i kopiesz

#233796 Reply
    Anonim
    Gość

a jest jakis sposob zeby bez kluczyka odpalic starterem ? bo zgubilem kluczyk a kopniak nie dziala ;/

#233797 Reply
    Anonim
    Gość

Też powinno zadzierżyć ze startera odłączając tą kostkę, a jeśli nie to sposobem „na piłę spalinową”. Na wentylatorze okręcasz nitkę „sznurek” i pociągasz, ale w odpowiednią stronę. Chyba że masz LC to takim kluczem jak w warsztatach koła odkręcają zakręcisz wariem.

#233798 Reply
    Anonim
    Gość

Muszisz w kostce wykryć po zwarciu jakich przewodów masz prąd na rozrusznik. i już możesz odpalać z rozrusznika

#233799 Reply
    Anonim
    Gość

ale mozesz tez na pych skuter odpalic. wkladasz w sprzeglo srubokret iwtedy ejst parcie, pchniesz go i odpala 🙂

#233800 Reply
    Anonim
    Gość

Norvid napisał:

wkladasz w sprzeglo srubokret iwtedy ejst parcie, pchniesz go i odpala 🙂

To niezłą prędkość musiałbyś rozwinąć 😛

#233801 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Norvid napisał:

Jak silnik jest dobry i dobrze wyregulowany to odpowiednim sposobem nawet grzechotką odpalisz

#233802 Reply
    Anonim
    Gość

Damianho napisał:

Norvid napisał:

Ja widziałem typa, co tylko drgnał skuter i zapaliło, wszystko zależy do stanu silnika 😛

#233803 Reply
    Anonim
    Gość

a ja umiem w runnerze wyjąć kluczyk i żeby nie zgasł 😀 ^^

#233804 Reply
    Anonim
    Gość

Eeee no to lipa 😛
    Ciekawe czy w DT też będzie tak działać 🙂

#233805 Reply
    Anonim
    Gość

miernikiem wystarczy sprawdźić na których kablach jest przejscie po przekreceniu stacyjki i zewrzec je … znajomemu robilem stacyjke z poloneza bo w starej stacyjce zostal mu kluc ulamany

#233806 Reply
    Anonim
    Gość

Kowal napisał:

W Huraganie trzeba odpiąć kostkę od alarmu, w innych pewnie też.

przetestowane działa 😛

#233807 Reply
    Anonim
    Gość

W takim razie trzeba się teraz strzec! 😛 Ja mam apkę rally, w której bardzo łatwo można zdjąć ten plastik z czaszy (to na środku widoczne na avatarze xD ) i jest troszkę przypał :-/

Edit
    Co do nazwy tematu to właściwie nie miałem dobrego pomysłu, więc wpisałem to co sobie pomyślałem oglądając to 😆

#233808 Reply
    Anonim
    Gość

Wino napisał:

a ja umiem w runnerze wyjąć kluczyk i żeby nie zgasł 😀 ^^

ja umiem tak sam ow suzuki ts ;]

UP: PO CO ZDEJMOWAC CZASZE JAK MOZNA REKE WSADZIC Z POD SPODU I ROZLACZYC KOSTKI ? CO PRAWDA NIE WIDAC ALE CZUC. JA TAK ZROBILEM PARE RAZY U KOLEGI W KEEWAY FOCUSIE..

#233809 Reply
    Anonim
    Gość

Zależy w jakim skucie, nie zawsze jest pod czaszką, w huraganie jest potrzebny wkrętak i jest pod podłogą ta kostka.

A tak BTW to Norvid jest kolegą favete który „miał być już normalny” xD

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Jednym słowem : debile o.O
Twoje informacje:

Back to top button