jednio dniowy wypad do Sulejowa z Pabianic

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jednio dniowy wypad do Sulejowa z Pabianic

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #279780 Odpowiedź

Anonimowy

no wiec z kumplami jedziemy 28.06 (sobota) do Sulejowa na mało wycieczkę wszystkich chętnych z Pabianic i okolic proszę o kontakt na gg 2666596 (na gg napisze wszystko dokładnie co i jak)

#279781 Odpowiedź

Anonimowy

Siema! Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś napisał tutaj wszelkie informacje na temat tego wypadu. Myślę, że mógłbyś napisać: 1.Gdzie chętni mają się spotkać 2.O której mają zacząć się zjeżdżać 3.Gdzie dokładniej jest wypad Dobrze byłoby gdyby chętni na wyjazd wpisywali się tutaj, wtedy byłoby wiadomo jak trzeba to wszystko organizować.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #279782 Odpowiedź

Anonimowy

ok to podaje wyjazd odbędzie się 28.06.2008r (sobota) wszyscy chetni spotykamy się pod SDH o 6:00 a o 6:30 wyjazd a dokładnie jest to wyjazd do nad zalew Sulejowski do miejscowosci Borki 😆 Ps; a ty Bobi byłbys chetny???? jak tak to odezwi się na moje gg :mrgreen:

#279783 Odpowiedź

Anonimowy

Ja jak już wcześniej mówiłem będą 😛

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: jednio dniowy wypad do Sulejowa z Pabianic
Informacje o Tobie: