jednio dniowy wypad do Sulejowa z Pabianic

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jednio dniowy wypad do Sulejowa z Pabianic

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

no wiec z kumplami jedziemy 28.06 (sobota) do Sulejowa na mało wycieczkę wszystkich chętnych z Pabianic i okolic proszę o kontakt na gg 2666596 (na gg napisze wszystko dokładnie co i jak)

Anonimowy

Siema! Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś napisał tutaj wszelkie informacje na temat tego wypadu. Myślę, że mógłbyś napisać: 1.Gdzie chętni mają się spotkać 2.O której mają zacząć się zjeżdżać 3.Gdzie dokładniej jest wypad Dobrze byłoby gdyby chętni na wyjazd wpisywali się tutaj, wtedy byłoby wiadomo jak trzeba to wszystko organizować.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

ok to podaje wyjazd odbędzie się 28.06.2008r (sobota) wszyscy chetni spotykamy się pod SDH o 6:00 a o 6:30 wyjazd a dokładnie jest to wyjazd do nad zalew Sulejowski do miejscowosci Borki 😆 Ps; a ty Bobi byłbys chetny???? jak tak to odezwi się na moje gg :mrgreen:

Anonimowy

Ja jak już wcześniej mówiłem będą 😛

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie