Jeansy motocyklowe – damskie
- This topic has 3 odpowiedzi, 3 głosy, and was last updated 6 years, 12 months temu by .
Wyświetla 1 wpisy z $
Wyświetla 1 wpisy z $
- Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Siemanko
Podpowiedzcie mi proszę, jakich firm warto kupować motocyklowe spodnie, a jakich marek lepiej unikać. Chodzi mi o jeansy, damskie, no tak mega maxymalnie do 400zł… najlepiej za 250 ale takich pewnie nie znajdę 😉
W ogóle nawet nie wszystkie firmy oferują jeansy na moto dla pań, a jeśli już są to maleńkie rozmiary (jestem całkiem wysoka, rozmiar 38 odpada :P)
.
Także proszę o rade wszelkie motocyklistki, a także panów z kobietami na motorach 🙂
.
.
PS. Jeżdżę obecnie 125tką, ale planuje większe sprzęty 😉
Używam Mottowear, to co się można do nich przyczepić to rozmiarówka, i możliwość regulacji wysokości ochraniacza, ale podobnie jest w jeansach Shima. Mierzyłem Rebelhorn-y ale miały trochę cienki splot. Tak naprawdę idź do sklepu i zrób to co kobiety lubią najbardziej, czyli poprzymierzaj, bo jeśli nie masz budowy idealnie łapiącej się w rozmiarówkę, to może się okazać, że jeansy jednego producenta kompletnie na Ciebie nie pasują.
Właśnie z rozmiarówką średnio, bo zwykle jedencrozmiar za duzy, a ten wiekszy juz za maly 😉
A co z jeansami wzmocnionymi nylonowym splotem? Warto do nich doplacac czy starczy taki gruby jeans, z kewlarem pod tylkiem?
Możesz popatrzeć na Adrenaline (intermotors.pl), albo Tucano Urbano (motokoce.pl)