Jazda próbna nowy motocykl

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Jazda próbna nowy motocykl

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe johnny Jarosław 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #687249 Odpowiedź

  marcin
  • Postów: 0

  Dzień dobry, pytanie pewnie dla wielu z Was głupie, ale muszę zapytać. Czy jazda próbna nowego motocyklu ze sklepu to coś normalnego czy wręcz przeciwnie? Czy sklep użycza nowy motycykl do jazdy próbnej, czy może nie, bo wtedy już nie będzie „nowy” tylko „użyty”? Słyszałem różne opinie, a myślę nad sowim pierwszym 125 i chciałbym dowiedzieć się podstaw od bardziej doświadczonych kolegów 🙂

  #687252 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 287

  to wszystko zależy od sklepu, ich polityki sprzedaży i ceny motocykla.
  Żeby mieć „jazdy próbne” po czymś innym niż parking za sklepem musza mieć zarejestrowaną na siebie i opłaconą sztukę. I nie każdy się na to decyduje.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #687264 Odpowiedź

  Marcin
  • Postów: 0

  Mam na myśli po prostu, żeby usiąść, odpalić, może być nawet kółko na parkingu. Pytanie czy w ogóle to się praktykuje, czy raczej po prostu bierze się w ciemno i odpala po zakupie.

  #687276 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 287

  praktykuje sie. ale jak pisałem – to wszystko zalezy od konkretnego dealera. i raczej decyduje sie mniejszość niż większość.
  Najcześciej – jak już – to stoi kilka w salonie bez rejestracji i możesz sie na sucho przymierzyć

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
  #687324 Odpowiedź

  marcin
  • Postów: 0

  Dzieki za odp 🙂

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

  W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
  #687817 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe johnny
  Jarosław
  • Postów: 0

  Wiele markowych salonów posiada wersje demo tak jak salony samochodowe. Podpisujesz kwity u nich dostajesz motocykl na godzinę, jedziesz i wracasz i wiesz jak on się sprawuje. Dlatego też nie warto kupować demówek bo są często źle dotarte i mają setki kierowców.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Jazda próbna nowy motocykl
Informacje o Tobie: