Jazda po piwie

Witam !
Co jeżeli zatrzymają mnie jadać na 50cc po jednym piwie ?

masz cienko... pelnoletni czy nie? tak czy siak chyba spawa w sadzie i mandat
jesli masz prawko lub karte motorowerowa to pewnie Ci zabiora.

Boze, glupota ludzka nie zna granic.

a moze to pytanie glupio teoretyczne? :P

Powiedzmy że nie letni, więc zabierają kartę i tyle ? A czy wgl kazują dmuchać przy zatrzymaniu motoroweru ?

jak dla mnie glupota:)

ta zeby tylko ci karte zabiora. skonczy sie w sadzie i pewnie dostaniesz gdzies do 21 roku zycia zakaz jezdzenia na pojazdach silnikowych.

Po 1 piwie dla dorosłego chłopa raczej nic-zapytają czy dobre było, bo na 99% będzie poniżej 0,2 promila.

Jeśli jednak więcej będzie, to mandacik najczęściej i spacerek bez wiatru w kołach lub opłata za parking do czasu wytrzeźwienia.

Dasik, 1 piwo na dorosłego faceta to nie problem-problem to raczej brak kontroli i picie większej ilości tychże piw :D

Za jazdę po piwie-czyli "po spożyciu" odroczka?No tego to chyba jeszcze nie grali.Zjem czekoladkę z bombonierki to mi zabiorą prawko, walną odroczkę i do pierdla ;/ Nie szalejmy.

no ale jak nieletni to watpie ze go puszcza do domu. niedaleko mnie byl przypadek podobny, lebka zlapala policja tylko ze byl dosc wstawiony, do dzis nie moze jezdzic autem ani niczym innym, smiga na rowerze :D

tak, tylko jeden wypie piwo i nie moze sie utrzymac na nogach, a drugi wypije 10 i nic mu nie jest :)

Osób padających po 1 piwku nie znam :D No chyba że mówimy o małej beczce Heineken :D Generalnie proponuję spacer, można więcej wypić tychże piw, nie ma ryzyka i jeszcze szybciej trzeźwiejemy :D

jesli bedziesz jechal wezykiem albo poczuje pies od Ciebie to dmuchniesz :P
zabiora Ci karte i nie wyrobisz jej szbko :P do tego laweta zeby odcholowac pojazd chyba ze ktos przyjedzie po niego lub od razu nim odjedzie, to kolo 300zl za lawete, jesli predkosc bedzie wieksza niz 45km/h to parking policyjny i badania techniczne, jesli bedzie odblokowany to sprawa w sadzie nastepna. Hmm chyba za podrabianie dokumentow bo masz wpisane motorower a skuter odblokowany staje sie motocyklem, wiec mandat za to masz spory od kilku set zlotych chyba do 5000zl.
jesli spowodujesz wypadek to ubezpieczyciel wypnie sie na Ciebie i koszta naprawy drugiego pojazdu pokrywasz sam. nie daj boze zeby ktos byl rany bo bedziesz placic odszkodowanie a nawet dozywotnia rente jesli zostanie uszczerbek na zdrowiu.
wiec przez jedno piwo mozesz zrojnowac Sobie i rodzicom zycie ;) warto? sam odpisz bo jesli chcesz jechac to powodzenia i kup Sobie deskorolke ;)

U mnie jest o tyle dobrze że nie pilnują często, ja jeżdżę na 125 bez blach już kilka lat i zero kontroli z tym że parę razy się mijałem z miśkami ;] Jednak na dłuższe trasy kupiłem właśnie 50cc bo 125cc to już trochę strach w duże miasto ;D

I tak nie jezdzij dla Swojego i czyjegos bezpieczenstwa.

Maniek, raczej po 1 piwie nie stwarza zagrożenia... Chyba, że pije podczas jazdy ;D Widziałem już raz typka, ale samochodem jak jechał, w jednej ręce kierownica a w drugiej trzyma i żłopie piwo...

Ale tak czy siak pić przed jazdą się nie powinno.

Macie rację, ale wiecie jak "suszy" to się trzeba napić ;P

Co wy mówicie jedno piwo ee tam nic się nie stanie nie stwarzasz zagrożenia. Ja jestem nauczony że jak się pije to się nie jeździ. Szkoda karty motorowerowej, prawa jazdy i spędzonego czasu na załatwianiu pierdół w sądzie. Zresztą ciekawe czy jak byś wyrządził jakiś wypadek i by wykryli alkohol chociaż i nie duże ilości, poszkodowany założył by ci sprawę to jestem pewien że ją przegrasz.

http://www.prawojazdy.com.pl/alkomat
Wirtualny alkomat