Jazda na Moto w czasie pandemii we dwoje?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Jazda na Moto w czasie pandemii we dwoje?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Szumek811 Szumek811 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #680293 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Zaciekawiły mnie ograniczenia wprowadzone od 01.04 w przemieszczaniu się pojazdami,czyli że może w pojeździe być połowa nie ja zajętych na ile pojazd jest zarejestrowany,wynika z tego że jazda z plecaczkiem odpada,mam rację czy się mylę?Pozdro i trzymajcie słoiki moje.Paci,ja mam git na zadupiu tu korony nie ma.

• Ten temat został zmodyfikowany8 miesiące temu przezZdjęcie profilowe paci paci.
    • Ten temat został zmodyfikowany8 miesiące temu przezZdjęcie profilowe paci paci.
    #680296 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to dotyczy tylko pojazdów komunikacji publicznej i komercyjnych busików..itd. w samochodzie osobowym/prywatnym może być full.
    przynajmniej na razie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #698545 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

nie no , mysle ze jak we dwójkę pojedzieć to nic sie nie stanie w końca nie w 10 osób ;p

#698548 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Pod względem prawnym możesz jeździć, gdzie chcesz i jak chcesz. Rozporządzenie nie może stanowić prawa a jedynie doprecyzowywać ustawę. Dobrym przykładem jest rozporządzenie o maseczkach, zakładając nawet, że jest legalne to nadal mówi co masz zakładać i gdzie a nie kto ma to robić. O tym kto ma to robić mówi art.46b ustawy o zwalczaniu chorób zakaźnych a są to osoby chore i podejrzane o zachorowanie na podstawie badań klinicznych. Jako, że w Polsce mamy gradację prawa to najwyższym prawem jest konstytucja. Ustawa nie reguluje w jaki sposób masz się przemieszczać więc nikt nie może Ci nakazać określonego sposobu przemieszczania się 🙂

Nie pomagam na priv 😉
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Jazda na Moto w czasie pandemii we dwoje?
Informacje o Tobie: