Jazda bez kasku problem z policją

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Jazda bez kasku problem z policją

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe guliwer55 guliwer55 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

szyszu3
    Użytkownik

Ostatnio jeździłem z kolegą skuterami i pojechaliśmy zawieść mój skuter do garażu i on mnie odwoził do domu i jechałem bez kasku noi akurat panowie policjanci nas zobaczyli i zatrzymali. Kolega nie miał przeglądu ważnego prawie mu dowód zabrał ale na szczęście nie.:) i spisali nas mnie tez i próbowali się dodzwonić do jego ojca, ale nie miał nic na koncie. I ostatnio jak wychodził z domu szedł do szkoły to podjechała policja i kazali mu się wstawić jutro na komende na przesłuchanie. on ma 16(rocznikowo) lat ja 14(rocznikowo). Co mogą nam zrobić ? W tamtym roku miałem wypadek z mojej winy i powiedzieli że nie mogą mi dać mandatu bo jestem za młody. A czy mu mogą coś zrobić ? Jakiś mandat czy coś ?

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe sam1986
    sam1986
    Użytkownik

hmmm… ewentualnie mandat może jakiś dostać. To też jest kabaret, że policja nie ma się czym zajmować tylko czatować pod domem 16-stolatka jakby jakimś szefem gangu był

Zdjęcie profilowe kozacs87
    kozacs87
    Użytkownik

I bardzo dobrze… jak tylko słysze że bez kasku to już mi się ciśnienie podnosi. Kask to podstawa i kropka. I na dodatek skuter bez przeglądu… powinni taki mandat koledze dowalić żeby musiał sprzedać skuter żeby go spłacić. Ot co.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Może dostać mandat za przewożenie pasażera bez kasku. Co do przeglądu i mandatu to w tej sprawie mogą was już pocałować w 4 litery i mandatu wam już nie wcisną bo jeśli mieli by to zrobić to dowód rejestracyjny musieli by zabrać podczas kontroli i wszystko spisać. Niech Twój kolega spodziewa się mandatu. Nie wiem jak się ma to w przypadku gdy Twój kumpel nie ma jeszcze skończonych 16 lat więc prawdopodobnie mandat będzie na rodziców. Ale jazda bez kasku i przeglądu to największa głupota.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe siwypln
    siwypln
    Użytkownik

Zgadzam się w 100% z ” Kapuchon ”

Keeway Outlook 125cc

szyszu3
    Użytkownik

A więc, był dzisiaj na przesłuchaniu ale o kasku i przeglądzie nic nie mówili tylo o tym że hamuje na piskach i ze coś tam się ludzie skarżą i dostał niby 50zł mandatu, ale zapytał się czy może dostać jakiś kwitek gdzie to zapłacić i wgl, to powiedział mu że on sam powinien zapłacić i na tym się skończyło.. Więc nie wiadomo co daleej czy przyjdzie do domu czy jak.

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Bez komentarza…

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

szyszu3
    Użytkownik

To po co komentujesz ?xd

Ja w korkach nie stoje.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Z Twoich postów szyszu można było stwierdzić, że jesteś małoletni, teraz wyszło, że jeszcze brak u Ciebie wyobraźni. Powinni wam dać po mandacie to może pomyślicie dwa razy przed zrobieniem czegoś głupiego.

Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Pewnie będą chcieli ich zastraszyć a przy okazji to może coś jeszcze wyciągną no wiecie o co mi chodzi młodzi są

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie