Jakie ubrania motocyklowe kupić?

Wikta,
dopiero zaczynam swoją przygodę motocyklową, kupiłem motocykl Suzuki SV650S ale nie wiem jakie ubrania do tego wybrać. Mam już rękawiczki Husar Pro SX red. Nie wiem tylko jaka kurtka będzie do tego pasować. Był bym wdzięczny za pomoc.

każda kurtka bedzie do tego pasować. jest masa ubrań motocyklowych - tekstylne i skórzane. na długie trasy, na w miare komfortowe funkcjonowanie poza motocyklem, zimowe, letnie, jesienne, modułowe na kilka sezonów. musisz zapytać bardziej konkretnie.

Podoba mi się na przykład Kurtka skórzana OZONE Ramones Black o jestem fanatykiem skór ale mam wrażenie że będzie się ona gryzła z tymi rękawiczkami. Mam też trochę wrażenie że pasuje ona raczej do golasa a mój motor tak nie do końca nim jest.

nie podejmuje sie rozmawiać o subiektywnych wrażeniach estetycznych. jednemu sie bedzie gryzła a innemu nie. całemu światu nie dogodzisz. sobie masz zrobić dobrze wg własnego gustu i komfortu

A spodnie? Na co dzień chodzę w bojówkach ale nie mogę znaleźć za wiele spodni motocyklowych tego typu. A nie mam innego pomysłu jak przewozić na przy,kład portfel, bo nie znoszę plecaków.

kufer, sakwy, kieszenie w kurtce. nie kupisz motocyklowych bojówek bo bojówki są z natury luźne. w przypadku motocykla by ci sie wszyte ochraniacze przemieszczały. mozna kupić spodnie motocyklowe z jakimś worem kamo ale one bedą dopasowane - po prostu i kurtka i spodnie muszą trzymac ochraniacze na miejscach.
Albo jeździsz na zdrapke w spodniach jakie lubisz i z kalesonami pod spodem a nie w dedykowanej motocyklowej. Konsekwencje bierzesz na klate i tyle.