Jakie supermoto dla dziewczyny!?

Zamierzam kupić jakieś supermoto ale jest jeden problem-mam 163cm wzrostu.Moje pytanie jest takie-czy ISTNIEJE jakieś sm, na którym będę mogła się utrzymać?

Istnieją mini crossy :smiling_face: . Żarcik . A tak na poważnie to jaka pojemność Cię interesuje i gdzie chcesz tym jezdzić ?

Max 125cc. Zamierzam jezdzić nim do szkoły (8km) i po lasach.

Hmm… Jeśli masz możliwość spróbuj przymierzyć się do derbi sendy albo yamahy dt 50 . Jest też taki chiński wynalazek jak kingway apollo . Silikowo to standardowy 139fmb z czterobiegową skrzynią . Trudno jest cokolwiek Ci doradzić tak na oko . Najlepiej przymierz się do tych motorków i wybieraj .

Dzieki chyba zdecyduje sie na derbi sende bo jest mniejsza :slight_smile:

Ok. Cieszę się, że mogłem pomóc :smiling_face:

W przypadku 125tek supermoto gabaryt nie ma aż takiego znaczenia bo one wszystkie są do siebie podobne i niewielkie. Raczej rozważ to co ci przypasuje ergonomią, charakterystyką itd. Co do marki, weź pod uwagę czy ktoś w twojej okolicy będzie w stanie ci pomóc w serwisie danego pojazdu. To nie działa tak, że wchodzisz mówisz “poproszę to i to” i wychodzisz, bo wszystko jest dostępne i wszyscy wszystko wiedzą.

Owszem ale jeśli wybierze derbi to jest to świetny wybór . Dlaczego? Ponieważ jest do tego dużo części a po drugie jeśli kupi używkę to mechanik i tak zrobi czy to będzie derbi czy yamaha :smiling_face: Oczywiście nie chcę się wykłócać chcę po prostu wyrazić swoje zdanie :wink: Pozdrawiam.

Akurat Derbi nie jest złe jako wybór, miałem na myśli ogólnie to co jest na rynku.

Derbi sendy, to fajny sprzęcik, ale wydaje mi się, że i na większym dasz radę. Ja w wieku 16 lat jeździłem aprillą, a też nie byłem wysoki dało radę. Derbi nawet fajnie wygląda, więc jeśli jesteś zdecydowana, to szukaj jakiegoś niespracowanego modelu.

Zgodzę się z kolegami :smile: