Jakie supermoto dla dziewczyny!?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #631387 Reply
    moonwalk
    Uczestnik
    • 5

Zamierzam kupić jakieś supermoto ale jest jeden problem-mam 163cm wzrostu.Moje pytanie jest takie-czy ISTNIEJE jakieś sm, na którym będę mogła się utrzymać?

#631408 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Istnieją mini crossy ☺ . Żarcik . A tak na poważnie to jaka pojemność Cię interesuje i gdzie chcesz tym jezdzić ?

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#631409 Reply
    moonwalk
    Uczestnik
    • 5

Max 125cc. Zamierzam jezdzić nim do szkoły (8km) i po lasach.

#631410 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Hmm… Jeśli masz możliwość spróbuj przymierzyć się do derbi sendy albo yamahy dt 50 . Jest też taki chiński wynalazek jak kingway apollo . Silikowo to standardowy 139fmb z czterobiegową skrzynią . Trudno jest cokolwiek Ci doradzić tak na oko . Najlepiej przymierz się do tych motorków i wybieraj .

#631411 Reply
    moonwalk
    Uczestnik
    • 5

Dzieki chyba zdecyduje sie na derbi sende bo jest mniejsza 🙂

#631427 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Ok. Cieszę się, że mogłem pomóc ☺

#631466 Reply
    eadem
    Uczestnik
    • 11

W przypadku 125tek supermoto gabaryt nie ma aż takiego znaczenia bo one wszystkie są do siebie podobne i niewielkie. Raczej rozważ to co ci przypasuje ergonomią, charakterystyką itd. Co do marki, weź pod uwagę czy ktoś w twojej okolicy będzie w stanie ci pomóc w serwisie danego pojazdu. To nie działa tak, że wchodzisz mówisz „poproszę to i to” i wychodzisz, bo wszystko jest dostępne i wszyscy wszystko wiedzą.

#631470 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Owszem ale jeśli wybierze derbi to jest to świetny wybór . Dlaczego? Ponieważ jest do tego dużo części a po drugie jeśli kupi używkę to mechanik i tak zrobi czy to będzie derbi czy yamaha ☺ Oczywiście nie chcę się wykłócać chcę po prostu wyrazić swoje zdanie 😉 Pozdrawiam.

#631486 Reply
    eadem
    Uczestnik
    • 11

Akurat Derbi nie jest złe jako wybór, miałem na myśli ogólnie to co jest na rynku.

#631499 Reply
    tomcat
    Uczestnik
    • 1

Derbi sendy, to fajny sprzęcik, ale wydaje mi się, że i na większym dasz radę. Ja w wieku 16 lat jeździłem aprillą, a też nie byłem wysoki dało radę. Derbi nawet fajnie wygląda, więc jeśli jesteś zdecydowana, to szukaj jakiegoś niespracowanego modelu.

#631507 Reply
    Rider
    Uczestnik
    • 3

Zgodzę się z kolegami 😄

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Reply #631499 in Jakie supermoto dla dziewczyny!?
Twoje informacje:

Back to top button