jakie sprzęgło i wariator

Witam jakie polecacie sprzęgło kompletne z wariatorem też kompletne do skutera junak 606 2t 50ccm przerobione na 70ccm nie wiem jaki wybrać cena do 200 zł zależy mi na tym
narazie znalazłem coś takieo
https://motor-x.pl/wariator-kpl-nrg50-z-tarcza-zewn-quantum-tuning,p.html
https://motor-x.pl/sprzeglo-tylne-komplet-112mm-15-frezow-1pe40qmb1e40qmaqmb-2t,p.html
tylko nie wiem ile mam frezów w wariatorze i sprzęgle

do 200zł to kupisz chiński szajs jakbyś nie szukał.
najtańszym jako takim wariatorem jesy TopRacing SV1 - o ile nie trafisz na podróbe własnie klasy WM Motor.
Tyle ze sam wariator to już 150zł. Natomiast jakościowo jest dramatycznie odległy od Pollini, Stage6 czy Malossi.
Ze sprzęgłem i dzwonem jest to samo.
Inna sprawa że jak tam masz te 70cm chińskie to ci inne niż seryjne sprzęgło i dzwon potrzebne nie jest. Wydaj 200 lub 200 z hakiem na dobry wariator i korzyśc bedzie największa

tyko że cały dzwon sprzęgła mam spalony więc wole też sprzęgło całe wymienić dodam że nie było wymieniane od nowości a przejechane ten skuter ma już 8903km

to kup serie to chińskiego 2T i z bani. Do 1PE40QMB 15 frezów na osi koła (dzwon) powinno być akurat - przynajmniej ja tyle mam w junaku 607 2T - a to jest to samo.

I tutaj dobrze poradziłeś. :slight_smile: * Chińskie jest do chińskiego. Nie pcha się grubej kasy w kolejnego seryjnego chinola. * Trzeba bazować na tym, co chinole, sami już pokombinowali i wypluli to potem na kolejny rynek sprzedaży, a tuż ku innym maluczkim. Jest z tym na bogato i jest dość tanio. Ktoś, coś? :wink:

nie uważam że chińskie jest do chińskiego i ty pewnie do chińczyka też kupujesz markowe opony a nie ciągniesz chińskie egzotyki z aliexpress.
NAtomiast lepsze części nalezy stosować wtedy kiedy stan/osiągi silnika (parametry po tjuningach) do tego zmuszą.

Chińska piła spalinowa 2T x2, chińska kosa spalinowa 2T x2, chińskich skuterów (maści wszelakiej) mam ci już teraz na bogato. W chinolach bywają oponiszcza pokroju… Duro. Słabe, prawda? * Jak kierownik zwykła… ^pietrucha^, to każde opony… ^marchewami^ są. Tak czy nie? :wink: