Jakie sprzęgło dać do zwykłego Agility 4t?

Witam,
Jest sens dawać jakies sportowe sprzegło do zwykłego Agility 4t czy to bezsensu i założyć zwykłe?

Nie kupuj taniego badziewia, ja kupiłem cały korektor ze sprzęgłem, i sprzęgło wyrzuciłem do kosza na śmieci nie wiem czy było krzywe czy nie wyważone, ale skuter dostawał takich wibracji że się nie dało jeździć. Pieniądze wyrzucone w błoto.

nie chciałem taniego badziewa kupić;) Tylko bede w tygodniu rozkręcał i jakby było zużyte to chciałbym od razu wymienić tylko nie wiem na jakie? Skuter nie potrzebny mi do szalenst, tylko czasami jak jest ciepło to wole się przejechać nim do pracy niż wsiadać do nagrzanego samochodu.

Jak bedzie ok to same sprężyny wymienie, bo już czasami w przyśpieszaniu ma progi. Tylko tu też nie wiem jakie kupić - jakieś sugestie?

pppawelek napisał:

Jak bedzie ok to same sprężyny wymienie, bo już czasami w przyśpieszaniu ma progi.

Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez progi w przyspieszeniu, ale jeżeli to, że skuter nie przyspiesza równomiernie w całym zakresie prędkości to wymiana sprzęgła tu nie pomoże, bo sprzęgło odpowiada tylko za ruszanie.

No chodzi o to że nie przyśpiesza rownówno tzn ma chwilke przerwy dajmy że na 30 i 50, pozatym prędkość z 62 spadła do 55 i ktoś mi powiedział że może być to wina sprężyny na sprzęgle że już nie wypycha dobrze. Ja sie tam nie znam, tylko ta opinią się zasugerowałem;)

Centralke wymień

Może głupie pytanie;) - centralke to chodzi o tą głóną sprężynę od sprzęgła czy o cos innego?

Chyba szybciej już masz pasek za wąski, niz się sprężyna zmęczyła. Wbrew pozorom odpowiednia szerokość paska jest bardzo ważna, to ze pasek ładnie wygląda o niczym nie świadczy, weź suwmiarkę i go zmierz. Bardziej bym się zainteresował stanem rolek i stanem paska.

Zmierzyłem dziś pasek i ma jakies 15,8mm... Powinien mieć ile, 18mm? Obojętnie jaki pasek kupić byle miał odpowiednie wymiary, czy to ważne jaki?

Stan rolek jak spr? Jakiś czas temu jak wyjmowałem wariator to patrzyłem na nie i były gładkie, okrągle, lekko przybrudzone;)

Dzięki!