jakie sprężyny i jakie rolki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) jakie sprężyny i jakie rolki

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam jestem nieszczęśliwym posiadaczem wilgi III chcą w niej zwiększyć zrywność .I tu się nasuwa moje pytanie jakie mam dać sprężyny do sprzęgła i jakie rolki bo nie mam zamiaru kupować rolek testowych itd bo może się już ktoś spotkał z taką sytuacją .Proszę pilnie o pomoc

Anonimowy

Poszukaj tematów o rolkach to się dowiesz Lekka – przyspieszenie cieżka v – max sprezyny twarda rusza z wysokich obrotów miekka z niskich Jasne?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

nie niejasne bo chce żeby skuter z miejsca pali gumę albo chociaż przypali na pisaku na asfalcie i do tego trzeba regulacji a na regulacji to ja się nie znam ale chyba jak włożę twarde sprężyny i lekkie rolki z tego co napisliście to chyba nie będzie najlepsze połączenie bo przecież każdy chce dobre przyspieszenie

Anonimowy

To ze nie pali gumy to nie wina regulacji, to jest 4t wiec palenie nie przychodzi łatwo. Ale jak chcesz to spróbuj lżejsze rolki wsadzic i zobacz. Tylko nie wsadzaj jakis o 2g lzejszych o ile znajdziesz takie 😛

Anonimowy

ojj mam troszkę kaski jakieś 150 zł ale 20 idzie na rozblokowanie wydechy a resztą w co mam przeinwestować????

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

W zapłacenie rachunku na allegro za wystawienie aukcji z Twoim skuterem. A tak na poważnie to ja nigdy nie widziałem 4T żeby pali gume z miejsca, to przyspiesza powoli i równo, to nie 2T że wrzucisz leciutkie rolki i Ci go wyrywa. Tam będzie o wiele trudniej o ile w ogóle da rade tak zrobić. Najlepiej to daj filmik jak jedziesz i się zobaczy jakie rolki byłby dobre

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie