Jakie sprężynki i sprzęgło/wariator

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jakie sprężynki i sprzęgło/wariator

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MrJakub654 MrJakub654 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #117812 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe MrJakub654
    MrJakub654
    Użytkownik

Cześć wszystkim, posiadam chiński skuter z silnikiem 139qmb, ma przejechane 5400km z czego 350km na nowym cylku, reszta stock, wał przełożenia, sprzęgło wariator itd. Pytanie do was, jaki wariator i jakie sprzęgło do niego kupić, bo tłumika nie ma sensu kupować do 4t z tego co wiem. Jakie sprężynki jak działają, im bardziej twarde, tym z wyższych obrotów rusza i jest zrywniejszy, ale co do centralki, to jak to wygląda, może mi ktoś to wytłumaczyć, jak to jest, proszę o odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam 🙂

#118544 Odpowiedź
    MrJakub654
    Użytkownik

Podpowie ktoś : >

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #118565 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Niebieska miękka. żółta twardsza. czerwona najtwardsza.

#118687 Odpowiedź
    MrJakub654
    Użytkownik

To wiem, chodzi, jaką centralkę dobrać, aby skuter był zrywny i nie miał muła np do 30 i dopiero potem jazda, tylko, żeby się dobrze zbierał, wiem, że twarde sprężyny sprzęgła powodują, że skuter jest zrywny, bo rusza z wyższych obrotów.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Jakie sprężynki i sprzęgło/wariator
Informacje o Tobie: