Jakie są najczęstsze problemy z Bassą 2012r. ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Jakie są najczęstsze problemy z Bassą 2012r. ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pacza pacza 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Ighaha
    Ighaha
    Użytkownik

Niedługo odbędzie się jazda moim nowym skuterem , i chcę wiedzieć na co mam zwracać szczególną uwagę . Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję , na pewno skorzystam 🙂

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Jeśli będzie fabrycznie nowy to na to żeby odpowiednio się z nim obchodzić w trakcie docierania i pamiętać o terminowych zmianach oleju.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe DeelBeat
    DeelBeat
    Użytkownik

I oczywiście nie przegrzewać/katować/palić gumy (na blokadzie nie dasz nawet rady ;p).

Aaa… Nie zapomnij wlewać paliwa, bo nie pojedzie ;p

Zdjęcie profilowe pacza
    pacza
    Użytkownik

jesli to uzywka to lepiej pojedz na przeglad niech zobacza czy wszystko ok jesli nie jestes mechanikiem ja mam basse 50 i nie narzekam na nic tylko te PLASTIKI ;/ szybko pekaja a tak to bardzo sprawny zwinny tylko dobrze dotrzyj a potem zdejmij blokady pozdrawiam ;D

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie