Jakie rolki pod gianelli extra v2 titanum

Witam. Mam problem z Malaguti f15 bo najszybciej mi jedzie max 30 co musiałbym zrobić aby szybciej jechał,zmienić rolki na inne mam 5 gramowe.Prosze o pomoc

Nie ma konkretnych gramatur, skoro jedziesz 30km/h oznacza to, że masz źle ustawiony napęd. Zapewne masz seryjną sprężynę centralną i jest zbyt miękka , daj jakąś średnią do tego sprawdź czy sprzęgło Ci się nie ślizga i czy pasek wchodzi na górę wariatora (zapewne nie) Podaj cały set jaki tam masz

ale jedzie 30 i wyje silnikiem (za lekkie rolki) czy jedzie 30 i nie ma siły się wkręcić (za ciężkie rolki).
o ile sie nie slizga pasek i wszystko inne masz ok…itd

Wariator seria sprzęgło seria
Dokupiłem sprężynę centralną stage 6 hard i twarde sprężynki ale to nic nie dało

Wydaje mi się że jedzie 30 i wyje tak Ale nie jestem pewny

wiem im twardsza spręzyna tym bardziej sprawe pogarszasz.
z drugiej strony dlaczego nie jesteś pewny czy twój skuter wyje silnikiem czy nie?

On tak dopiero powoli się rozpędza od 20 do 30
I nie wiem co zrobić

zaczac jasno i jednoznzcznie odpowiadac na pytania. pisanie po raz kolejny że nie wiesz co robić nie pomaga ani tobie ani nam.

To jakie rolki dać?

Nie ma konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Po co do serii dałeś twardą sprężynę ? Max co tam możesz włożyć to sprężyna średnia a najlepiej seryjna skoro wszystko seria. i do tego daj rolki ok 4 gram i powinno być ok.

Ok dzięki