Jakie rolki i sprężynki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jakie rolki i sprężynki

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Otworzyłem nowy temat gdyż w starym już nikt nie odpisywać wiec po uzyskaniu odpowiedzi proszę adma lub moderatora o usunięcie tematu. Mój zestaw: Cyl.(AIRSAL 70CC SPORT) Gaźnik (STAGE6 19MM DELLORTO BE) Filtr powietrza (RACINGLUFTFILTER STAGE6 DRAG-RACE) Sprzęgło (STAGE6 TORQUE CONTROL CLUTCH (107MM) Kosz sprzęgłowy (CLUTCH BELL STAGE6) Wydech (Tecnigas RS II Kymco/SYM) MODU? PASEK Wariator (Polini Speed Control Kymco) I nie wiem jakie rolki i sprężynki więc proszę o poradę

Anonimowy

No to może napisz jakie masz teraz rolki i sprężynki, jak Ci leci, czy ma dziury w przyspieszeniu etc, wtedy doradzimy coś

Czytaj
    REKLAMA

Planujesz wakacje na motocyklu? Dominar 400 gwarantuje nieograniczoną przyjemność z jazdy.

Skorzystaj z oferty na zakup pakietu turystycznego w promocyjnej cenie 1999zł

Anonimowy

ja bym od razu proponowal kupić testowki za 50 zl 😀 i potem można się bawic caly czas 😀 Bo tak konkretnie nie da się doradzic jakie rolki masz sobie wstawic.. bo roznie moze byc reszta ustawiona i inaczej na to reagowac no i nie wiadomo jak teraz ci się sprawuje na tych rolkach.. Pozdro 😯

Anonimowy

http://www.mrp-speed.com/store/product.php?productid=26817&cat=0&page=1 stary jak rolki to wybierz te z tego co tam mowią dają cholernie dobre osiągi i widzimy juz pierwszą ewolucje w rolkach wariatora…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie