Jakie "Polskie" Retro 50cc: R. Retro 7, Junak Vintage czy MotoMagnus 1954/1966?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Dr_JD
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

Witam,

chcę kupić niedrogi używany skuter 50cc 4T w stylizacji Vespy – ze względów budżetowo-sentymentalnych w grę wchodzą:

– Romet Retro 7
    – Moto Magnus Retro 1954 (albo 1966)
    – ewentualnie Junak Vintage

Wiem, że lepiej bym zrobił kupując SYM Fiddle 😉 ale wybór jest tylko między tymi powyżej.

Czy są jakieś różnice między nimi zasadniczo inne niż wizualne? Czy to wszystko ten sam chinol w środku? Skuter będzie używany wyłącznie po Warszawie.

Pozdrowienia
    Dr_JD

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

To wszystko ten sam chinol w środku;)
    Pozdrowienia

Spider
    Uczestnik
    • 0
    • 150Postów:

Eee, to już było i to całkiem, całkiem, ale to naprawdę… całkiem niedawno. 😛
    >
    http://www.skuterowo.com/forums/topic/pierwszy-skuter-elektryczny-3500

Krupek
    Uczestnik
    • 7
    • 1 126Postów:

Pozwolę sobie zadać pytanie 🙂
    Nie mogę zrozumieć dlaczego tyle ludzi rzuciło się na Vespy/Vespopodobne skutery przecież one jakieś piękne nie są akurat Dr napisał że sentyment ale reszta czym się kieruje modą?

Druid
    Uczestnik
    • 0
    • 2 876Postów:

Kobiety to kochają… Jak ustawisz kilka skuterów o różnym wyglądzie, w tym retro, to jestem przekonany, że 9/10 kobiet wybierze tzw retro… I oczywiście jest to moda… ;)))

Dr_JD
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

paci napisał:

To wszystko ten sam chinol w środku;)

Tak właśnie podejrzewam… Ale może chociaż środkiem ciężkości, czy zwrotnością albo hamulcami się różnią… 😉

Spider napisał:

Eee, to już było i to całkiem, całkiem, ale to naprawdę… całkiem niedawno. 😛

Guzik było 🙂 Tam tylko chłopcy popisali, że takie skutery są i dali parę linków do sklepu/ogłoszeń – nic konkretnego o doświadczeniach z używania, zachowaniu w jeździe, awaryjności

Krupek napisał:

Pozwolę sobie zadać pytanie 🙂
    Nie mogę zrozumieć dlaczego tyle ludzi rzuciło się na Vespy/Vespopodobne skutery

Wyłącznie dla kawiarnianego lansu 🙂

Pozdrowienia

paci
    Moderator
    • 12
    • 5 814Postów:

Najlepiej będzie jak się przymierzysz,wygodniejsze magnusy [przód wahacz] stabilniejszy romet.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button