jakie polecacie moto 125 4T.??

mam zamiar zakupić jakiś motocykl 125 oczywiście zarejestrowany na 50. no i najważniejsze, musi być to 4T ( czterosów )i nie żadny chińczyk tylko coś firmowego. prosze o podanie wszystkich motocykli magą być ścigacz, supermoto, nie robi mi to różnicy ważne aby spełniał te wymagania. i cena najlepiej tak do 3000zł. jak by sie dało. ale jak nie to trudno. Chciałbym zobaczyć wszystkie okazje.;)
z góry dzięki ;dd

125 zarejestrowana na 50, aha.. i do 3.000tys? ścigacz, widziałem hondę nsr ale +4.000tyś, nie kupisz sciagacza, supermoto 125 zarejsetrowana na 50,chyba ze kupisz 50 z cylindrem 125 :)

125 to cbr, nsr, yzf? yamaha jakas 125, ale nie pamietam nazwy, super moto duzo :)

A może skorzystaj z Google ?.Nie bardzo rozumiem,to my mamy za Ciebie zlależć sprzęt spełniający twoje kryteria bo tobie się nie chce ?.

albo allegro :)

albo allegro :)

Dziadek100 napisał:

A może skorzystaj z Google ?.Nie bardzo rozumiem,to my mamy za Ciebie zlależć sprzęt spełniający twoje kryteria bo tobie się nie chce ?.

Dziadek to jeszcze nic...
Zacytuje niejakiego Quantumka:
"Może nie wszystkim chcę się szukać? Może zamiast nabijać sobie bezsensowne posty to pomógłbyś chłopakowi?"
A gość założył temat z pytaniem czy MOŻE kartę na AM wymienić...

Jak tak dalej pójdzie to takimi tematami zostanie zalane całe forum i zostanie tu sama gimbaza, chaos i wyzwiska.

Honda Varadero 125 - najlepsze moto w tej pojemności!
Ewentualnie Honda CBR 125/50 - pełno takich w sprzedaży.