Jakie pierwsze moto ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jakie pierwsze moto ?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Akmmm Akmmm 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Akmmm
    Akmmm
    Użytkownik

Witam
    Mam 16 lat i chcę kupić pierwsze moto mam 187 cm wzrostu więc nie wiem czy nie bd śmiesznie wyglądał na np 50. Podoba mi się przerobiony na nekeda zipp pro 50 /110 jak myślicie nie będę na nim głupio wyglądał ?Jakie inne polecacie ?

Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Motorynka pony. Prawdziwe moto dostaniesz za 8 lat po 24 roku życia.

Zdjęcie profilowe Akmmm
    Akmmm
    Użytkownik

Nie no spoko . Dzięki za radę .

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Akmmm Akmmm.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 1 miesięcy temu przez Zdjęcie profilowe Akmmm Akmmm.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Folkom
    Folkom
    Użytkownik

Na początek i tak nie możesz jezdzic na niczym większym niż 50cm3 wiec szukałbym w takich.

Zdjęcie profilowe Akmmm
    Akmmm
    Użytkownik

Folkom wiem wiem że na razie tylko 50 ccm . A co myślisz o tym zippku silnik ma 110 fabryczny zarejestrowany na 50 ccm .

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie