Jakie paliwo lejecie?

Tak więc wyrażajcie swoje opinie ;)

Ja tylko i wyłącznie 98. Na razie bez żadnych "ulepszaczy" chociać teraz zatantkuje supreme statoilowska.

Ja nie bede ukrywał, że dziś przeżyłem szok.
Dla próby, ostatnio zatankowałem Dinka paliwem 95 z BP.
Okazało się, że spaliłem o 0,3L mniej na 100km niż jeźdząc na 98 Ultimate.
Zaznaczam, że jeździłem takie same trasy- wszystko identycznie.

qazwsxedc wrote:

Ja nie bede ukrywał, że dziś przeżyłem szok.
Dla próby, ostatnio zatankowałem Dinka paliwem 95 z BP.
Okazało się, że spaliłem o 0,3L mniej na 100km niż jeźdząc na 98 Ultimate.
Zaznaczam, że jeździłem takie same trasy- wszystko identycznie.

MHm... Trzeba będzie przetestować.

Gorzki wrote:

Tak więc wyrażajcie swoje opinie ;)
Ja tylko i wyłącznie 98. Na razie bez żadnych "ulepszaczy" chociać teraz zatantkuje supreme statoilowska.

Kiedyś czytałem na Skuterowo.com o tym, że ulepszacze zwiększają temp spalania i silnika.

Leszek wrote:

Gorzki wrote:
Tak więc wyrażajcie swoje opinie ;)
Ja tylko i wyłącznie 98. Na razie bez żadnych "ulepszaczy" chociać teraz zatantkuje supreme statoilowska.

Kiedyś czytałem na Skuterowo.com o tym, że ulepszacze zwiększają temp spalania i silnika.

Ale sumując to cos dają czy nie? I 98 czy 95?

Witam ja mam 4T i leje 95 ;] co się stanie jak bd lać 98 ?? lepsza moc i szybsze wykończenie się takiego silnika ??

Musisz spróbować, ale na 96% nie zauważysz żadnej różnicy.

dzisiaj wleje verve 98 albo 98 ultimete z bp zobaczę ;)

Gdy jeździłem jeszcze Kymco S9 to Ultimate faktycznie pomagał- skuter mniej palił i był bardziej żwawy. O mniejszych wibracjach na wolnych obrotach nie wspomne.

Ja kontynuuję tradycję Qaza - zawsze 98 ! .

Ja w ten weekend testowałem 98, skuter trochę lepiej się zbierał i mniej pali niż 95. Zrobię testy na jeszcze jednym banku i wyliczę koszty.

Do Dinka już leje tylko 95;) i to z Neste!
Ten silnik chyba spali wszystko;p nie ma żadnego pogorszenia osiągów, ani większego spalania- w porównaniu z 98 Ultimate z PB.

Najzwyklejsza Orlenowska 95 :)
Na 98 brak jakichkolwiek spostrzeżeń ;)

95 z BP.

95 jest wszędzie to samo, czyli z orlenu.

Noo, ale ja tankuję na BP to napisałem :P

Ja tankuje na Orlen lub Shell benzynę 98.
Raz zdarzyło mi się przez pomyłkę nalać 95 i nie powiem, bo odczułem to głównie w przyśpieszeniu :D Od tego czasu się pilnuje ;)

Zawsze na BP i zawsze 95.Raz wlałem 98 ale miałem odczucie że skuter gorzej chodzi.Może pod 98 musiałbym wyregulować gaźnik w moim skuterze? Tankuje 95 i jest OK.

Zwykle 95 ale nieraz zaleje 98 na Statoilu albo na Shellu V-power Racing( ładnie na tym paliwku moto lata).

Ja teraz zalewam 98 z Carrefour :P.
Wacha nie jest zła, a stosunkowo tania .