Jakie moto w przedziale 2000-2500 zł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jakie moto w przedziale 2000-2500 zł?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kasper772 Kasper772 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe kraweznik987
    kraweznik987
    Użytkownik

Witam (jestem nowy na forum więc przepraszam za błędy).Właśnie zdałem prawo jazdy AM i przymieżam się do kupna motoru. Niestety nie mam co liczyć na większy budrzet niż 2000-2500zł. Myśle o jakimś hińczyku typu ogar 202,benzer ws 50,barton ranger ale nie wiem jakiego wybrać wiem że silniki mają takie same ale co z resztą? Proszę podawać swoje propozycje z uzasadnieniem dlaczego. Z góry dzięki za odpowiedzi. (Im taniej tym lepiej)(skutery nie wchodzą w gre)

Zdjęcie profilowe Deep_Nothingness
    Deep_Nothingness
    Użytkownik

Generalnie wszystkie Routery, Benzery, Zipy, Romety i inne ustrojstwa, to jedno i to samo. Takie sami silniki, ramy. Różnice są trzy. Plastiki, marka oraz cena za tą markę. Bierz to, co Ci się najbardziej podoba i jest w najkorzystniejszej cenie. Oczywiście mówimy o używkach, bo nówki nie dostaniesz w tym przedziale cenowym.
    Jeszcze jedno, nie wymagaj, żebyśmy zasypali Cie linkami do ogłoszeń, jak nawet Cie nie znamy. Wygląd jest kwestią gustu, a o nim się nie dyskutuję.

Było, ale się zmyło:
    Zipp Quantum RS
    Toros F16
    Keeway Hurricane
    Obecnie lata:
    Romet K125

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Patrzyłem na alledrogo jest kilkanaście ofert nowych 2088-2500 więc jak wyżej który ci się najbardziej podoba.NOWY w używki się ne pchaj

Zdjęcie profilowe Kasper772
    Kasper772
    Użytkownik

Może Romet Zetka ?

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie