Jakie maxi skutery (Trójkołowce) na prawo jazdy kat. B

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Jakie maxi skutery (Trójkołowce) na prawo jazdy kat. B

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe MichalWujak MichalWujak 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hammerite
    hammerite
    Użytkownik

Witam wszystkich ponownie,
    z uwagi na moje problemy ze wzrokiem nie mogę mieć prawka kategorii A.
    Dlatego rozglądam się za skuterami 50ccm.
    Dzisiaj jednak natknąłem się w sieci na trójkołowce (np. Piaggio MP3).
    Jednak różne źródła podają różne informacje dotyczące prawa jazdy na takie pojazdy.
    Jeśli ktoś orientuje się w temacie to jakie motocykle/skutery trójkołowe można prowadzić z prawem jazdy kat B? Wiecie może czy to się nie zmieni od 2013 (jakieś zmiany ustawy i prawa jazdy na quady itp.)
    Rzecz w tym, że nie chciałbym po 1 sezonie rezygnować z pojazdu z uwagi na zmianę przepisów.
    Sam szukając coś więcej o tym temacie w przypadku piaggio mp3 natrafiałem na sprzeczne informacje zależne od pojemności silnika (podobno 125 jako motor a powyżej jako samochodowy pojazd). Ale to dziwne, czyż nie?

Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Jak kupujesz nowy taki trójkołowiec to możesz wybrać przy rejestracji czy chcesz go zarejestrować jako samochód czy jako motocykl. Kupując używany jesteś uzależniony od tego co wybrał pierwszy właściciel.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie