Jakie enduro wybrać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Jakie enduro wybrać?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Metros Metros 6 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe alvinwiewiorek25
    alvinwiewiorek25
    Użytkownik

Witam
    obecnie jestem posiadaczem chinskiego wynalazku toros m50 ale chce sie przesiąść na coś mniej awaryjnego najlepiej enduro tylko nie wiem jaki (musi mieć rozrusznik i wskaźnik paliwa tez by się przydał) a teraz zgaszę wasze fantazje i napisze budżet…3,5 tys napiszcie czym się cechują rożne modele i od którego rocznika kupować.

z góry dzięki

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Benzer Xcross jest za 3,5tys. Ale w tych pieniadzach nie kupic nic dobrego i markowego.Chyba ze skatowane do remontu.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe NoCzeeesc
    NoCzeeesc
    Użytkownik

Możesz szukać yamahy dt albo derbi sendy, to dobre i sprawdzone maszyny 😉

Zdjęcie profilowe Metros
    Metros
    Użytkownik

A co Ty, rosnący nadal, wysoki już chłopie, kolego… *NoCzeeesc*, koniec końców zakupiłeś dla siebie, bo ja tego jednak z tego forum dotąd nie wiem? 😀

Sezon się skończy i na planach pewnie pozostanie, czyż nie? 😛

Kiedyś dziewczyny gotowały równie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chleją więcej niż ich ojcowie!
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie