jakie enduro?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Siemka. Jezdze Yamahą BWS z 93 roku, ma coś z gaźnikiem, a nie chce mi się naprawiać (choć puki co muszę w to zaangażować kuzyna coby to zrobił). Ale na przyszłość planuję kupić jakieś enduro 50ccm. Polecicie jakieś Do 2000zł. Wiem, że w tej cenie żadnego ścigacza 50ccm nie dostanę, więc skupiam się nad enduro. właściwie to moto mi służy tylko do przemiećszczania z punktu a do b na wypady z moim szwagrem, który zapier*ala na crosach, a nie do typowych szalenstw i w ogole. Wiec co polecacie? Od razu mowie, ze jestem bardzo niski mam 160cm wiec jestem za maly na enduro dla tego mowie, ze na przyszlosc planuje zakupic. Aha i czy jak do tej pory nigdy nie jezdzilem na biegowce żadnej to jest sens kupowac enduro i dopiero uczyc się jezdzic na biegach? Czy lepiej nauczyc się jezdzic na biegach na jakiejs motorynce czy cosą
    Z gory dzieki

Anonim
    Gość

hmm do 2 tys będzie ciężko ale honda mtx yamaha dt stara lub suzuki ts :))

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Anonim
    Gość

No a za 2500 klocka da rade cosą
    I zeby oczywiscie byl zarejestrowany i dopuszczony do ruchu tzn lusterka, kierunkowskazy itp
    I ile trzeba mieć wzrostu na taka zabawke?

Anonim
    Gość

nie ts i mtx bez problemu z tym wzrostem ;)) dt moze malutk problem :)) a 500 zl nie zmienia tabeli moto dopiero przy 3500-4000 jakieś nowe by doszly 😀

Anonim
    Gość

a ta suzuki ts kosztuje 3000zł jak na allegro patrzyłem. Może się mylę nie wiem

Anonim
    Gość

ts pewnie te nowsze ale te stasze na bebnach do 2-2.5 dostaniesz… poprostu szukaj okazji

Anonim
    Gość

No to Ci odpowiem 🙂

Jak już Danielson mówił: MTX, TS i DT ( ze szczególnym naciskiem an te ostatnie 😛 )
    Bo Sendy za 2k raczej nie dostaniesz w dobrym stanie 🙂

DexterJ napisał:

mam 160cm wiec jestem za maly na enduro dla tego mowie, ze na przyszlosc planuje zakupic.

Oj się przejmujesz … normalnie powienieneś dawać radę 🙂

DexterJ napisał:

Aha i czy jak do tej pory nigdy nie jezdzilem na biegowce żadnej to jest sens kupowac enduro i dopiero uczyc się jezdzic na biegach? Czy lepiej nauczyc się jezdzic na biegach na jakiejs motorynce czy cosą

Cooo ty… to nie jest jakaś masakra 🙂 W dodatku bierzesz 50ccm więc nie ma obaw 🙂
    Ja nauczyłem się właśnie na enduraku 50ccm 🙂

Danielson napisał:

nie ts i mtx bez problemu z tym wzrostem ;)) dt moze malutk problem :))

Przecież to wszystko to samo … a jeśli będzie problem to sobie obniży (czyt. utwardzi) amor tylni … to na prawdę dużo daje 🙂
    Ja mam na full podwyższony, a mój kumpel też DT 125 i ma na max zniżony … całkiem inny motocykl 🙂 taki malutki potulny 😉

Ja czekałem pół roku na dobrą okazję 🙂 Będziesz czekał to się wkońcu doczekasz 🙂

Anonim
    Gość

Akurat za pół roku będę miał kasę pewnie wystarczająco 🙂 😀 Jakby mi tak skapnęło ze 3 tysiące to bym Sende brał normalnie. Ale tak to pomyślimy nad tymi co proponujecie. Dzięki

Anonim
    Gość

za 3 bo byl tez jakas dt lub mtx lub ts bral w bdb stanie niz sende w kiepskim stanie

Anonim
    Gość

3000 + 1500zl jakbym sprzedal skuter = 4500…

Anonim
    Gość

Ja polecam allegro 😀

Anonim
    Gość

Ja polecam allegro 😀

True 🙂

Ogólnie tak:
    Na razie szukaj MTX, TS i stare DT
    A jak będziesz miał więcej kasy: DT i Senda …

Tyle ode mnie

Anonim
    Gość

DexterJ napisał:

160cm wiec jestem za maly

Eee… gadanie, ja(176cm wzrostu i niecałe 70kg wagi) ostatnio miałem okazję przejechać się 100km FZS 1000 i zanim wsiadłem, to myślałem, że nie dam rady(spore moto: 208kg i wymiary spore), ale jak wsiadłem i pojechałem… to bajka 😀

DASZ RADÊ 😉

Poczekaj tak do grudnia i wtedy zacznij szukać, bo wtedy zaczyna się w miarę dobry wybór(taniość przedsezonowa :mrgreen: ).

Anonim
    Gość
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button