Jakie części wymienic przy cylku 90cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Jakie części wymienic przy cylku 90cc

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Zyziek16
    Zyziek16
    Użytkownik

Witam.
    Będę u siebie w skuterze 4t wymieniał cylinder na 90ccm to jakie jeszcze części musze wymienić zeby się nic nie rozsypało?Na tuning skutera mam przeznaczone ok.1000zł to jakie części wymienić zeby go dobrze stuningowac i jakiej firmy? Czy chińskie? I zależy mi aby zmieścić się do 1000zł. Napiszcie wszystkie możliwe części do wymiany . I jakiej firmy polecacie cylek.
    Z góry Dzięki 😉

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Cylek polecam Airsal. Wymień wał i napęd (pasek kevlar, sprzęgło wariator)

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Cylinder Airsal.Wał , wzmacniane zawory , wałek rozrządu i napęd (Naruku albo inne firmowe Wariatory i sprzęgła)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

ciekawe gdzie kupi wzmacniane zawory 😀 i po co ? jeśli już to trzeba kupić głowicę z powiększonymi zaworami, choć airsal jest stworzony do głowicy seryjnej. wałek rozrządu – dobra rzecz , zdecydowanie lepsza część niż wariator lub sprzęgło. odnośnie naraku to nie zbyt dobre opinie słyszałem o tej firmie.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

No ale jeżeli zwiększy pojemność to seryjny napęd może nie przenosić odpowiednio mocy na koło. Fakt wałek rozrządu daje dużo mocy no i wypadało by go wymienić przy tuningu. No ale każdy robić jak uważa 🙂

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie